استخدام در شرکت طراح سیستم دوران (اسفند 95)
16 اسفند 1395
شرکت طراح سیستم دوران یکی از فعالین حوزه شبکه و ارائه‌دهنده راهکارهای نرم‌افزاری کسب و تجارت برای سازمان‌ها در نظر دارد تا از میان کارجویان نیرو استخدام کند.

عناوین شغلی

* کارشناس و همکار فروش

* برنامه نویس تمام وقت

* همکاری در تولید نرم افزار بصورت قراردادی

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط استخدام و ارسال رزومه به صفحه فرصت‌‌های شغلی سایت طراح سیستم دوران مراجعه کنند.

با شرکت طراح سیستم دوران آشنا شوید
شرکت طراح سیستم دوران ارائه‌دهنده راهکارهای نرم‌افزاری کسب و تجارت برای سازمان‌ها و شرکت‌هایی در اندازه‌های مختلف است که در حال حاضر افتخار خدمات‌دهی به مشتریانی در صنایع  و اصناف متنوع را دارا است. از جمله محصولات طراح سیستم دوران نرم‌افزار حسابداری جامع مالی مالیران جهت شرکت‌ها و تعاونی‌های مصرف، نرم‌افزار یکپارچه شهد برای شرکت‌های بازرگانی و فروشگاه‌ها و نیز نرم‌افزار یکپارچه امین جهت صندوق‌های قرض‌الحسنه با بانک اطلاعاتی SQL SERVER به صورت شبکه است.
 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز