استخدام نیرو در شرکت اندیشه‌‌ نگار پارس (بهمن 95)
17 بهمن 1395
شرکت اندیشه نگار پارس برای توسعه فعالیت‌ها و تکمیل کادر خود از افراد با پشتکار، علاقه‌مند و توان‌مند دعوت به همکاری می‌کند.

عناوین شغلی مورد نیاز اندیشه نگار پارس به‌شرح زیر است:

بخش فروش و بازاریابی:
* کارشناس فروش
* کارشناس استراتژی و بازاریابی

بخش فنی و پروژه:
* کارشناس دیتاسنتر
* کارشناس فنی

علاقمندان و کارجویان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی، تخصصی و همچنین ارسال رزومه، به بخش فرصت‌‌های شغلی شرکت اندیشه نگار پارس مراجعه کنند.

شرکت اندیشه نگار پارس را بهتر بشناسید
با آغاز دهه 70 و سرعت یافتن سازندگی کشور، شرکت «اندیشه نگار پارس» نیز بنیان گذارده شد. تأسیس این شرکت در سال 1372 برخاسته از درك نیاز کشور به خدمات نوین انفورماتيك و بهره‌مندی از فناوری‌های روز دنیا براي ارتقاء سطح بهره‌وری دستگاه‌ها و سازمان‌های تخصصی کشور در زمینه دانش IT بوده است. اندیشه نگار پارس با هدف مشارکت فعال در زمینه تامین و تجهیز مراکز انفورماتيك، در گام نخست موفق به دریافت گواهی فعالیت صنعتی از وزارت صنایع و معادن وقت به منظور مونتاژ سالانه هزار دستگاه سرور گردید. طی دو دهه گذشته، این شرکت همگام با توسعه فناوری اطلاعات در کشور به عنوان يكی از فعالان بخش خصوصی، موفق شده تا با بررسی راهکارهای مختلف به همكاری با بزرگترین و تاثیرگذارترین شرکت‌های فعال در صنعت طراحی و ساخت مراکز داده پرداخته و نیازهای کشور در اين زمینه را در حد مطلوبی تامین نماید.

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال