استخدام نیرو در شرکت آلیاسیس (بهمن 95)
13 بهمن 1395
شرکت آلیاسیس، فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برای تکمیل پرسنل خود نیاز به نیروی انسانی دارد. در ادامه از عناوین شغلی مورد نیاز آلیاسیس آگاه می‌شوید.

بخش‌های مورد نیاز شرکت آلیاسیس بشرخ زیر است:

عناوین شغلی
* مهندس فروش (Sales Engineer)
* کارشناس فروش (Sales Expert)
* کارشناس فروش سازمانی (Account)
* مدیر واحد فنی و مهندسی (Technical Manager)
* کارشناس شبکه (Network Engineer)

علاقمندان و کارجویان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص شرایط عمومی، تخصصی و همچنین ارسال رزومه، به بخش فرصت‌‌های شغلی شرکت آلیاسیس مراجعه کنند.

با شرکت آلیاسیس آشنا شوید
شرکت آلیاسیس ارتباط در سه حوزه تامین و تجهیز تخصصی سخت‌افزارهای شبکه، ارائه خدمات مشاوره، طراحی، پیاده‌سازی، پشتیبانی، آموزش و خدمات پس از فروش در شبکه‌های محلی و گسترده، امنیت شبکه، مراکز داده و ارتباطات یکپارچه و همچنین ارائه راهکارهای جامع مبتنی بر شبکه فعالیت می‌کند. آلیاسیس تامین‌کننده تجهیزات شبکه و محصولات سیسکو، اچ‌پی، ای‌ام‌سی و جونیپر است. تجهیزات شبکه با برندهای سیسکو، اچ‌پی و ای‌ام‌سی مانند روتر، سوئیچ، فایروال، سرور، ذخیره‌ساز و آی‌پی‌فون همواره در سبد کالای شرکت آلیاسیس وجود داشته و این شرکت در ارتباط با نمایندگی سیسکو، نمایندگی اچ‌پی و نمایندگی ای‌ام‌سی، جونیپر همواره در راستای توسعه سبد محصولات خود متناسب با نیاز مشتریان اهتمام نموده است. شرکت آلیاسیس به‌عنوان نمایندگی اچ‌پی در ایران نیز محصولات شبکه شامل سرور و ذخیره‌سازهای اچ‌پی را در سبد محصول خود دارد.
 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال