استخدام نیرو در شرکت ICTN (بهمن 95)
12 بهمن 1395
شرکت ICTN با ایجاد یک محیط آرام و پویا و در راستای تامین منابع انسانی، جذب نیروی متخصص و متعهد را برای توسعه منابع انسانی در جایگاه‌های مختلف در دستور کار خود قرار داده است.

بخش‌های مورد نیاز شرکت ICTN‌ بشرخ زیر است:

عناوین شغلی
* مدیر فنی
* کارشناس ذخیره‌سازی و مجازی‌سازی
* کارشناس بازرگانی
* کارشناس فروش
* کارشناس شبکه و امنیت
* کارشناس نرمافزار
* Call Center Specialist
* حسابدار
* مسئول دفتر

علاقمندان می‌توانند برای ارسال رزومه و اطلاع از دیگر شرایط استخدامی به قسمت فرصت‌‌های شغلی شرکت ICTN مراجعه کنند.

درباره شرکت ICTN
شرکت فن‌آوران اطلاعات و ارتباطات شمالغرب (ICTN) با هدف ارائه راه‌حل‌های جامع و خدمات تخصصی بر مبنای متدولوژی‌های نوین در صنایع IT، در سال ۱۳۸۱ شمسی در شهر تبریز تاسیس شد. این شرکت با جذب فارغ‌التحصیلان ممتاز و با تجربه دانشگاه‌های کشور که دوره‌های مختلف در صنعت IT را با موفقیت طی کرده‌اند و عضویت در شورای‌عالی انفورماتیک، توانسته است خدمات ارزنده‌ای را برای سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌های دولتی و خصوصی ارائه نماید. یکی از بزرگترین اهداف این شرکت، حرکت بر لبه تیغ فناوری با ارتقاء سطح علمی و کیفی پرسنل خود و آشنا نمودن آنها با روش‌های نوین و به تبع آن، انجام خدمات و ارائه سرویس‌های بهتر به مشتریان خود است. این شرکت تمام توان و تلاش خود را در چهار بخش فنی، آموزش، پشتیبانی و فروش مصروف می‌دارد تا بتواند همواره جایگاه و نقش ارزنده خود را در صنعت IT کشور حفظ نموده و ارتقا بخشد.

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال