استخدام نیرو در شرکت ارتباطات شبکه دی (بهمن 95)
16 بهمن 1395
شرکت ارتباطات شبکه دی، فعال در زمینه تولید نرم‌افزارهای گوناگون از جمله نرم‌افزارهای مدرن در حال تولید و توسعه، برای تکمیل کادر خود نیرو جذب می‌‌کند.

عنوان شغلی:
* طراح سایت

شرایط استخدام:
* تسلط به HTML ،CSS و WordPress
* آشنا به زبان برنامه‌نویسی PHP
* به‌صورت پاره‌وقت و تمام‌وقت

از علاقمندان دعوت می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش استخدام شرکت ارتباطات شبکه دی مراجعه کرده یا با شماره تلفن‌های 88838600 و 88838700 داخلی 3 تماس حاصل کنند.

درباره شبکه دی
تولید نرم‌افزارهای گوناگون از جمله نرم‌افزارهای مدرن در حال تولید و توسعه شامل پورتال سازمانی هما، نرم‌افزار سامانه جامع پشتیبانی Help Desk هما و نرم‌افزار اتوماسیون استعلام بها و مناقصه دی، تهیه پهنای باند، تهیه IP از سازمان RIPE، ایجاد مرکز داده Data Center، سرور مجازی VPS/VDS، میزبانی وب، ثبت دامنه با پسوندهای مختلف کشوری و سطح اول عمومی، سرویس میزبانی ایمیل تجاری، میزبانی بانک‌های اطلاعاتی دیتابیس هاستینگ، میزبانی وب، وب هاستینگ تهیه مجوزهای نرم‌افزارهای مرتبط با خدمات، طراحی وب سایت و سایر خدمات مرتبط با سرویس‌های وب از جمله تهیه و ارائه سخت افزار مناسب.
در حال حاضر شبکه دی همکار تجاری و نماینده رسمی شرکت TurkTrust تنها ارائه‌دهنده خدمات SSL معتبر به بین‌المللی به سازمان‌های ایرانی نیز می‌باشد.

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال