استخدام نیرو در شرکت تسکا (بهمن 95)
26 بهمن 1395
شرکت توسعه سامانه تسکا جهت گسترش سازمانی و تکمیل نیروی انسانی متخصص خود از علاقه‌مندان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌‌کند.

عناوین شغلی:

* کارشناس فروش

* کارشناس بازاریابی

* کارشناس پشتیبانی

* کارشناس مجازی‌سازی

* کارشناس مالی

* برنامه‌نویس جاوا

* منشی

از علاقه‌مندان دعوت می‌شود جهت ارسال رزومه و کسب اطلاعات بیشتر به صفحه فرصت‌های شغلی شرکت توسعه سامانه تسکا مراجعه کنند. پس از بررسی و ارزیابی رزومه‌های دریافتی، واحد منابع انسانی جهت دعوت در مصاحبه با کارجویان تماس خواهند گرفت.

با شرکت تسکا آشنا شوید
توسعه سامانه تسکا در سال 1390، توسط جمعی سه نفره کار خود را آغاز نمود. امروز تسکا با بیش از 600 مشتری در كسب‌وكارهای بزرگ، متوسط و كوچك و 60 نفر سرمایه‌ انسانی متخصص، یکی از شرکت‌های پویا و دانش بنیان بخش خصوصی کشور است. تسکا با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌‌و‌کار مشتریانش را به‌عنوان شرکای تجاری خود توسعه دهد. شناخت و تجربه‌ تسکا در زمینه‌‌ مشاوره، تامین، اجرا و پشتیبانی تجهیزات مدیریت اطلاعات شامل سرورها و تجهیزات پیشرفته ذخیره‌سازی اطلاعات، مسیر پیشرفت‌ را برای این شرکت هموار کرده است.

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال