استخدام نیرو در شرکت مفتاح رایانه‌افزار (بهمن 95)
23 بهمن 1395
شرکت مفتاح رایانه‌افزار، ارائه‌دهنده راهکارهای جامع مراکزداده جهت تکمیل نیروی انسانی از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌‌کند.

عناوین شغلی مورد نیاز:

* کارشناس فنی HP

* کارشناس فنی EMC

* مدیر فروش

* کارشناس فروش

* مدیر بازاریابی

* مدیر بازرگانی
 

کارجویان می‌توانند برای دانلود فرم استخدام، ارسال رزومه و دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه اتوماسیون استخدامی شرکت مفتاح رایانه‌افزار مراجعه کنند.

درباره مفتاح رایانه‌افزار

شرکت مهندسی مفتاح رایانه‌افزار در سال ۱۳۸۱ به‌منظور تامین نیاز بنگاه‌های اقتصادی خدماتی کشور، در حوزه فناوری اطلاعات با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی پا به عرصه فعالیت گذاشت. این شرکت به پشتیوانه سال‌ها تجربه و دانش فنی نیروهای انسانی و همکاری شرکای قدرتمند جهانی خود، با ارائه خدمات و راهکارهای وسیعی در حوزه مراکز جامع داده، امنیت، زیرساخت و شبکه، رانش ابری، مجازی‌سازی، آموزش تخصصی و غیره براساس آخرین دستاوردهای تکنولوژی، استفاده از فناوری‌های نوین و تامین محصولات شرکت‌های بزرگی همانند HP،CISCO ،EMC ،IBM ،SUN ORACLE ،NETAPP همراه شرکای ارزشمند خود است.

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال