استخدام نیرو در شرکت زیگورات (بهمن 95)
20 بهمن 1395
شرکت زیگورات تکنولوژی یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های متخصص و مجرب در فروش، بازاریابی، و آمایش محصولات آی‌تی از میان کارجویان دارای شرایط نیرو استخدام می‌کند.

عنوان شغلی:

- کارشناس فروش سازمان‌های دولتی

- کارشناس فروش سرور

- کارشناس فروش ماشین‌های اداری

- منشی مدیرعامل

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر شامل ارسال فرم درخواست و همچنین رزومه، به صفحه استخدام سایت زیگورات تکنولوژی مراجعه کنند.

آشنایی با شرکت زیگورات

زیگورات تکنولوژی به عنوان یکی از موفق‌ترین عرضه‌کنندگان محصولات کامپیوتری در خاورمیانه شناخته می‌شود و این مهم، مرهون ارائه خدمات تخصصی مطمئن و سریع توسط متخصصین خود است. در همین راستا، بخش خدمات زیگورات تکنولوژی با هدف فعالیت در زمینه ارائه خدمات تخصصی محصولات نوت بوک تاسیس گردید. این گروه طی سالیان متمادی با جذب نیروهای متخصص و کارآمد، اقدام به ایجاد مجموعه‌ای توانمند نمود که ضمن ارائه خدمات ارزنده از مشاوره تا ارائه محصول در جهت رفع نیاز مشتریان به خدمات تخصصی نوت‌بوک مطرح گردید. زیگورات تکنولوژی با کسب دانش روز و با آگاهی کامل از موقعیت صنعت IT در سطح بین‌المللی و منطقه، سیاست‌های مبتکرانه‌ای را اتخاذ نموده که باعث دریافت مجوز فروش و خدمات پس از فروش محصولات کامپیوتری از تولیدکنندگان معتبر بین‌المللی گردید.

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز