استخدام نیرو در شرکت رهنمون فناوری اطلاعات (بهمن 95)
19 بهمن 1395
شرکت رهنمون فناوری اطلاعات برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان عناوین شغلی زیر نیرو متعهد و دلسوز جذب می کند.

عناوین شغلی:

- کارشناس منابع انسانی
شرایط و پیش نیاز:
* رشته و گرايش تحصيلی: حسابداری یا رشته‌های مرتبط
* حداقل مدرك تحصيلی: کاردانی (ترجیحا مدرک كارشناسی)
* حداقل سابقه كار مرتبط: حداقل یک سال سابقه کار منابع انسانی و یا حسابداری

- کارشناس فنی
شرایط و پیش نیاز:
* رشته و گرايش تحصيلی: مهندسی كامپيوتر، مهندسی برق، فناوری اطلاعات، رياضی كاربردی و دیگر رشته‌های مرتبط، (دارندگان مدارک تخصصی Cisco، Microsoft، و CompTIA در اولویت هستند)
* حداقل مدرك تحصيلی: کارشناسی
* حداقل سابقه كار مرتبط: 3 سال
* وضعيت خدمت نظام وظيفه: خاتمه خدمت يا معافيت دائم

- تکنسین خدمات پشتیبانی
شرایط و پیش نیاز:
* رشته و گرايش تحصيلی: مهندسی كامپيوتر، مهندسی برق، فناوری اطلاعات، رياضي كاربردی و دیگر رشته‌های مرتبط، (دارندگان مدارک تخصصی Cisco، Microsoft، و CompTIA در اولویت هستند)
* حداقل مدرك تحصيلی: کارشناسی
* وضعيت خدمت نظام وظيفه: خاتمه خدمت يا معافيت دائم

علاقمندان و کارجویان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط اختصاصی و تکمیل فرم استخدام، به بخش فرصت‌های شغلی سایت رهنمون فناوری اطلاعات مراجعه کنند.

با رهنمون فناوری اطلاعات آشنا شوید
شرکت رهنمون در زمينه مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات، نصب و راه‌اندازی، نظارت و ارائه خدمات پشتیبانی بر اجرای پروژه‌های IT شامل شبكه‌های ديتا مسی، فيبر نوری، بی‌سيم، مراکز داده، مراکز محاسبات سنگین و ذخیره‌سازی انبوه اطلاعات در سطح كشور و بخصوص در راه‌اندازی زیر ساخت ICT پروژه‌های صنایع برق شامل تولید و توزیع نیرو و نفت شامل استخراج و پالایش با بالاترین استانداردهای روز دنیا در زمینه کابل کشی ساختیافته و شبکه مشغول به فعاليت مي‌باشد. رهنمون افتخار همکاری با شرکت‌های معتبر بین‌المللی در زمینه فناوری اطلاعات را طی سال‌های فعالیت خود کسب کرده و در حال حاضر در کنار خدمات مشاوره و اجرای پروژه‌های IT اقدام به فروش و پخش محصولات شبکه از شرکت ASUS و Cisco، سرورهای تک و چند پردازنده شرکت‌های ایسوس و HP و همچنین محصولات امنیتی شبکه شرکت آلمانی Astaro می‌نماید. در زمینه تجهیزات کابلی مسی و فیبر نوری نیز محصولات شرکت فرانسوی Nexans را در پروژه‌ها و کانال‌های فروش خود برگزیده است.

 

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال