استخدام نیرو در شرکت پرشیاسیستم (بهمن 95)
24 بهمن 1395
شرکت داده‌های ارتباطی پرشیا سیستم در راستای تکمیل کادر پرسنلی خود از میان کارجویان نیرو استخدام می‌‌کند. در ادامه از عناوین شغلی مورد نیاز پرشیا سیستم مطلع شوید.

عناوین شغلی مورد نیاز

* کارشناس فروش و بازاریابی

* کارمند فروش

واجدین شرایط می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و پرکردن فرم استخدام، به صفحه فرصت‌‌های شغلی شرکت پرشیا سیستم مراجعه کنند.

با پرشیا سیستم بیشتر آشنا شوید
این شرکت با داشتن مهندسین مجرب و متخصص در بخش مکانیک و همچنین فضای مناسب با استانداردهای بین‌المللی جهت تولید و مونتاژ رک، انجام مراحل آزمایش و همچنین ثبت نام تجاری Equip در ایران با هماهنگی شرکت اصلی در آلمان اقدام به تولید رک‌های سرور و ایستاده با مشخصات فنی و منحصر به فرد خود در گروه‌های Indoor و Outdoor نموده است. توانایی مشاوره و ارائه راهکارهای نوین شبکه‌های کامپیوتری از قبیل امنیت شبکه و انتقال دیتا به صورت  بی‌سیم و باسیم و انتقال صدا و تصویر بر روی شبکه IP، همچنین بخش فروش تجهیزات شبکه‌های کامپیوتری شرکت با ارائه محصولات تولیدکنندگان مطرح و معتبر جهانی به مشتریان خود، همراه با خدمات پس از فروش مناسب و قابل اطمینان، پایبندی ما را به اصل رضایت‌مندی مشتری اثبات می‌‌کند. ارائه مشاوره و راه‌حل جهت ایجاد شبکه‌ها از قبیل راه‌حل‌های سوئیچینگ، روتینگ، امنیت، انتقال صدا و تصویر بر روی شبکه‌های IP، شبکه‌های بی‌سیم، راه‌حل‌های ذخیره‌سازی داده‌ها، نظارت تصویری، لینک‌های رادیویی و ‌… همراه با خدمات فنی پس از فروش مناسب و قابل اطمینان از دیگر خدمات شرکت توسعه داده‌های ارتباطی پرشیا سیستم است.

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال