استخدام نیرو در شرکت مادیران (بهمن 95)
25 بهمن 1395
شرکت مادیران یکی از فعال‌ترین شرکت‌های حوزه آی‌تی از میان جویندگان کار، استخدام می‌کند. در ادامه از عناوین شغلی مورد نیاز شرکت مادیران مطلع می‌شوید.

عناوین شغلی

* کارشناس بورس و سهام

* کارشناس گرافیک و طراحی

* اپراتور تولید

علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط عمومی و اختصاصی عناوین شغلی مورد نیاز و همچنین مراحل استخدامی و ارسال رزومه، به صفحه فرصت‌های شغلی شرکت مادیران مراجعه کنند.

درباره شرکت مادیران
گروه مادیران که در سال 1343 تاسیس شده است، یکی از معتبرترین و موفق‌ترین شرکت‌های حوزه IT در ایران است. مادیران شرکتی کاملا خصوصی است که توسط چندین نسل از خانواده و مدیرانی کاملا حرفه‌ای اداره می‌شود. بیش از 50 سال تجربه موفق در ارائه کالاهای باکیفیت و خدمات پس از فروش آنها در سراسر کشور از افتخارات مادیران است. این شرکت به جهت حسن عملکرد و اعتبار خود، طی سالیان متمادی به‌عنوان نماینده انحصاری شرکت‌های معتبر بین‌المللی انتخاب شده و محصولات آنها را به سراسر ایران معرفی کرده است. شرکت مادیران نماینده انحصاری برندهایی همچون LG Electronics ،Sharp ،Epson و Renault Trucks است که سابقه برخی از این همکاری‌ها به دهه 1340 بازمی‌گردد.

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال