14/12/1395 - 09:47
استخدام در شرکت ایده‌آل شبکه (اسفند 95)
شرکت ایده‌آل شبکه یکی از فعالین حوزه مجازی‌سازی، تعمیر و نگهداری و عرضه تجهیزات سرور و شبکه است. این شرکت در نظر دارد تا از میان کارجویان، عناوین شغلی مورد نیاز خود را جذب کند.

عناوین شغلی

* کارشناس بازاریابی و فروش

* کارشناس فنی

* منشی

کارجویان می‌توانند اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط استخدام و ارسال رزومه را در صفحه فرصت‌های شغلی در ایده‌آل شبکه مطالعه کنند.

با ایده‌آل شبکه آشنا شوید
شرکت ایده‌آل شبکه با هدف استفاده از جدیدترین فناوری‌های روز در راستای پیشرفت و بهبود فناوری اطلاعات در کشور و توسعه آن در بخش‌های گوناگون تجارت، صنعت، فرهنگ، هنر و خدمات و رواج و عمومی‌سازی کاربردهای این فناوری فعالیت خود را در سال 1383 آغاز نموده است. این شرکت با تلاش برای برقراری ارتباط سازنده و مداوم با مدیران شرکت‌ها، تولیدکنندگان محصولات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و متخصصین تجزیه و تحلیل سیستم‌های مختلف اقتصادی و سازمانی، سعی بر آن دارد تا با تمام توان خود در کشف و تشخیص نیاز سازمان‌ها، شرکت‌ها و صاحبان واحدهای صنعتی و صنفی بکوشد تا فناوری مورد نیاز آنها را جهت جذب مخاطبان و مشتریان تازه و بازارهای جدید و حرکت‌های نوین در قالب پروژه‌های مبتنی بر شبکه، اینترنت و اینترانت در اختیار آنها قرار دهد.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟