استخدام در شرکت مرسا (بهمن 95)
30 بهمن 1395
شركت مرسا تحلیل‌گران دادگان از فعالین شناخته شده حوزه تجهیزات شبکه و مراکز داده نیروی انسانی مورد نیاز خود را استخدام می‌کند. در ادامه از عناوین شغلی مورد نیاز این شرکت آگاه می‌شوید.

عناوین شغلی

* معمار راهکارهای مراکز داده در لایه‌های مختلف

* مدیر فروش یا Account Manager

علاقمندان و کارجویان می‌توانند اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط عمومی و تخصصی عناوین شغلی فوق را در صفحه فرصت‌های شغلی شرکت مرسا مطالعه کنند.

آشنایی با شرکت مرسا
ارائه خدمات مشاوره و طراحی، تامین، پیاده‌سازی، نگهداری و پشتیبانی زیرساخت سیستم‌های اطلاعاتی در تمامی لایه‌ها و با به‌روزترین و کاراترین معماری‌های دنیا، از اصلی‌ترین فعالیت‌های شرکت مرسا تحلیل‌گران دادگان است. این شرکت امکان بهره‌گیری مناسب از سیستم‌های اطلاعاتی را برای مشتریان در جهت افزایش بهره‌وری و برهم‌افزایی سازمان‌هایشان فراهم می‌نماید. سازمان‌ها، بانک‌ها، موسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های مخابراتی، صنایع مادر، تولیدی و خدماتی، وزارتخانه‌ها و شرکت‌های بزرگ در زمره عمده‌ترین مشتریان شرکت مرسا در سطح کشور و منطقه هستند.

 

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال