استخدام نیرو در شرکت دات‌کام (بهمن 95)
27 بهمن 1395
شرکت «داده‌پردازی تراشه کاو امروز»، فعال در حوزه تجهیزات شبکه در نظر دارد تا برای تکمیل کادر پرسنلی خود و با هدف ایجاد فرصت‌های شغلی از طریق مهارت‌ها، از میان کارجویان نیرو استخدام کند.

عناوین شغلی:

* واحد فروش

* واحد فنی

* واحد اداری

* واحد گرافیک

* واحد مالی

* واحد ترابری

* واحد انبار

* واحد خدمات

* واحد نگهبانی

اگر تمایل به فعالیت در شرکت دات‌کام دارید، می‌توانید به بخش فرصت‌های شغلی سایت شرکت دات‌کام مراجعه کنید.

با دات‌کام بیشتر آشنا شوید
شرکت داده‌پردازی تراشه کاو امروز با نام تجاری دات‌کام از سال 1380 با هدف ایجاد یک شبکه گسترده توزیع تجهیزات شبکه در صنعت IT و ICT کشور فعالیت خود را شروع کرده است. این شرکت مفتخر است از سال 1381 با دریافت نمایندگی انحصاری محصولات دو تولید کننده بزرگ تایوانی با نام‌های تجاری پلانت (PLANET) و فول (FULL) در خاورمیانه و همچنین تجهیزات اختصاصی مراکز داده با نام تجاری کنویت (Canovate) از معتبرترین و صاحب‌نام‌ترین شرکت‌ها، سیاست خود را برای به‌دست آوردن سهم بیشتری از بازار مشخص نماید. امروز این شرکت با داشتن تائیدیه نمایندگی انحصاری از وزارت بازرگانی و با نگاه داشتن موجودی انبار خود در ایران برای بیش از 1000 قلم از تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه با قیمتی قابل رقابت با رقبای خود، توانسته هرم فروشی متشکل از سیستم نمایندگی در سراسر ایران فراهم آورد.

 

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال