به فکر انجام سریع‌تر و بهتر کارها باشید!
۷ افزونه ایمیل خارق‌العاده برای افزایش بهره‌وری استارت‌آپ‌ها + لینک دانلود
افزونه‌ها و برنامه‌های کاربردی برای کارآفرینانی که در طول روز وقت کمی دارند، ابزارهای ارزشمندی به شمار می‌روند. در دنیای استارت‌آپ‌ها بهره‌وری مفهومی است که ارتباط مستقیمی با استراتژی دارد. برنامه‌ها و افزونه‌هایی که در ارتباط با سرویس‌های ایمیلی هستند اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرند؛ از جمله عواملی به شمار می‌روند که بهره‌وری کارآفرینان را افزایش می‌دهند. این برنامه‌ها و افزونه‌ها به کارآفرینان کمک می‌کنند تا حد نسبتا زیادی به هدف نهایی خود نزدیک شوند. ما در این مقاله در نظر داریم تعدادی از بهترین افزونه‌های کاربردی که باعث پیشرفت استارت‌آپ شما می‌شوند را به شما معرفی کنیم.

Rapportive

آیا تاکنون با ایمیل‌هایی روبرو شده‌اید که شما را متعجب ساخته باشند. ایمیل‌هایی که ندانید مبدا ارسالی آن‌ها کجاست؟ افزونه Rapportive به شما کمک می‌کند تا بر این مشکل فائق آیید. این افزونه اطلاعات مربوط به شخصی که برای شما ایمیل ارسال کرده است را نشان می‌دهد. به عبارت دقیق‌تر اطلاعات موجود  در مورد مخاطب شما را از فهرست تماس‌های شما استخراج می‌کند. زمانی که این افزونه را نصب می‌کنید، Rapportive جایگزین تبلیغاتی می‌شود که به‌طور عادی در نوار ابزار ایمیل شما به نمایش در می‌آیند. جالب آن‌که این افزونه به شما این قابلیت را ارائه می‌کند تا به حساب‌های مختلف کاربری که در شبکه‌های اجتماعی دارید، متصل شوید. همین موضوع به شما کمک می‌کند تا اطلاعات مخاطبان خود را از شبکه‌های اجتماعی نیز دریافت کنید. دسترسی به اطلاعات مخاطبان شما در شبکه‌های اجتماعی این توانایی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا ایمیل‌های خود را متناسب با ویژگی‌ها و شخصیت‌ این افراد ارسال کنید. ( دقیقا مطابق با مشتریان هدفی که برای کسب و کار خود تعیین کرده‌اید.)

لینک دانلود : Rapportive

mxHero

کنترل و پیگیری ایمیل‌ها یکی از فرآیندهای مهم دنیای کسب‌وکار به ویژه در مدل B2B است. بدون شک شما نیز در مدل کسب و کار خود باید از این موضوع اطلاع داشته باشید که آیا مخاطب شما ایمیل شما را خوانده است یا خیر. mxHero برای این چنین نیازی آماده شده است. زمانی که این افزونه را نصب کرده و برای مخاطب خود ایمیلی را ارسال کنید، هر زمان مخاطب شما ایمیل شما را مشاهده کرد، این افزونه اعلانی را به‌طور خودکار برای شما ارسال می‌کند. اما این افزونه قابلیت‌های بیشتری نیز دارد. این افزونه به شکلی هوشمندانه استراتژی بازایابی دیجیتالی شما را بهبود می‌بخشد. به‌طوری که به شما اجازه می‌دهد اطلاع پیدا کنید، آیا ایمیل شما باز شده، ضمیمه ایمیل دانلود شده یا روی لینک درون ایمیل شما کلیک شده است یا خیر. در شرایطی که آمارها نشان می‌دهند نزدیک به 53 درصد کاربران ایمیل‌های خود را از طریق اسمارت‌فون‌هایشان بررسی می‌کنند، شما نیز بهتر است استراتژی‌های کسب و کار خود با این آمارها هماهنگ سازید.

لینک دانلود mxHero

Streak

مدیریت ارتباط با مشتری (سرنام Customer Relationship Management) از طیف گسترده‌ای از سرویس‌ها که در ارتباط با مشتریان است (مشتریان بازار هدف شما  به چه چیزی نیاز دارند) تشکیل شده است. افزونه Streak یک افزونه از پیش ساخته شده در ارتباط با مدیریت ارتباط با مشتری بوده که به شما اجازه می‌دهد به طیف گسترده‌ای از امور رسیدگی کنید. مدیریت فروش، خدمات پس از فروش و زمان‌بندی ارسال ایمیل‌ها از جمله قابلیت‌هایی است که این افزونه در اختیار شما قرار می‌دهد. عاملی که باعث خواهد شد این افزونه برای شما ارزشمند بود، به رایگان بودن آن باز می‌گردد. این افزونه حتی یک ریال هم برای خدماتش از شما طلب نمی‌کند.

لینک دانلود Streak

Gmail offline

اگر جزء آن گروه از کاربرانی هستید که به‌طور مرتبط از جی‌میل استفاده می‌کنند، باید بگوییم این افزونه برای شما ساخته شده است. gmail offline به شما اجازه می‌دهد میل‌باکس خود را روی اسمارت‌فون یا کامپیوترتان همسان‌سازی کنید. شما این توانایی را دارید تا به صورت آفلاین به ایمیل‌ها پاسخ داده و زمانی که دستگاه شما به شبکه ارتباطی متصل شد، به‌طور خودکار جواب‌ها را برای مخاطبان خود ارسال کنید. بدون آن‌که پیغام‌های غیر ضروری را از سوی این افزونه مشاهده کنید.

لینک دانلود Gmail Offline

WiseStamp

امضا ایمیل بخشی از ایمیل است که بسیاری از کاربران یا حتا شرکت‌ها به آن توجهی نداشته و آن‌را فراموش کرده‌اند. زمانی که ایمیلی را از سوی استارت‌آپ خود برای استارت‌آپ‌ها یا سازمان‌های دیگر ارسال می‌کنید، باید ایمیل ارسالی شما حاوی امضا باشد. اما برای آن‌که بتوانید از آن استفاده کنید باید اطمینان حاصل کنید، گزینه‌های درستی را در امضا خود قرار داده‌اید در غیر این صورت امضاء شما ارزش چندانی نخواهد داشت. Wisestamp به شما کمک می‌کند از فرآیند امضا‌های مکرر و خسته کننده ایمیل‌ها رهایی یابید. با استفاده از افزونه فوق این توانایی را دارید تا بخش‌هایی از سایت خودتان یا تصاویری از پروفایل شرکت در سایت‌های اجتماعی را همراه با لینکی به مهم‌ترین به‌روزسانی‌های موجود در یکدیگر ادغام کرده و به عنوان امضا استفاده کنید. یکپارچه‌سازی Google Analytics با امضا ایمیل این توانایی را به شما می‌دهد تا هر زمان کاربری روی محتوای امضا شما کلیک کرد از این موضوع آگاه شوید.

لینک دانلود WiseStamp

Follow up Then

به عنوان یک کارآفرین، این شانس را دارید تا در طول روز صدها ایمیل را ارسال کنید. این افزونه هر زمان که باید ایمیلی ارسال کنید، به شما خبر خواهد داد. همچنین به شما کمک می‌کند تا به زمان‌بندی ایمیلی‌هایی که باید در آینده ارسال شوند بپردازید. در نتیجه هیچ‌گاه با کاهش ارسال ایمیل‌ها روبرو نخواهید شد. زمانی که از حجم ایمیل‌های ارسالی شما کم شود، به‌طور خودکار حجم نقدیندگی شما نیز کاهش می‌یابد و این روند نه تنها بر کاهش سطح درآمد بلکه بر کاهش تعداد کارگران استارت‌آپ شما نیز تأثیرگذار خواهد بود. شما به آسانی این توانایی را دارید تا بر کل تیم خود مدیریت کنید، بدون آن‌که نیازی باشد به صورت تمام وقت زمان خود را صرف این مورد کنید.

لینک دانلود Follow up Then

BatchedInbox

زمانی که استارت‌آپ شما کار خود را آغاز می‌کند، ممکن است در روزهای اولیه صندوق ورودی شما زیاد شلوغ و پر ترافیک نباشد، اما بعد از اندک زمانی، حجم ایمیل‌های دریافتی به اندازه‌ای خواهد رسید که ممکن است ایمیل‌های ارزشمند را از دست بدهید. BatchedInbox به شما این توانایی می‌دهد تا زمان‌هایی را مشخص کنید تا ایمیل‌ها در آن زمان‌ها وارد میل‌باکس شما شوند. این افزونه با استفاده از فیلتر خاصی، بر مبنای برچسب خاصی ایمیل‌ها را پنهان می‌کند. در نتیجه در صورت نیاز به آسانی می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید. تنظیم فیلترهای سفارشی مطابق با نیازهای کاربران از دیگر قابلیت‌های افزونه BatchedInbox به شمار می‌رود.

لینک دانلود BachedInbox

ادغام‌سازی یک فاکتور کلیدی است

آن‌چنان که مشاهده کردید؛ همه افزونه‌های ایمیلی که در این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم، به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که با تفکرات کارآفرینی شما هماهنگ بوده و یکپارچه باشند. فرآیند ادغام‌سازی کارها، شما را قادر می‌سازد بر روند فروش حداکثری از طریق ایمیل کنترل کنید. این‌کار باعث بهبود بهره‌وری شما می‌شود. شاید مهم‌ترین بخش افزونه‌هایی که به آن‌ها اشاره کردیم به رایگان بودن آن‌ها باز می‌گردد. شما بدون آن‌که از بابت افزایش هزینه‌های مربوط به نوآوری‌های خود نگران باشید می‌توانید به راحتی استارت‌آپ یا حتی شرکت کوچک خود را با استفاده از این چنین افزونه‌هایی مدیریت کنید.

=========================

شاید به این مطالب هم علاقه‌مند باشید:

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟