اپل دبی مال به‌زودی افتتاح می‌شود
اپل فروشگاه جدیدی در دبی با دیوارهای مجهز به آثار هنری افتتاح خواهد کرد + عکس
16 فروردين 1396
از چند ماه پیش خبرهایی درباره فروشگاه جدید اپل در شهر دبی امارات شنیده می‌شد. شرکت اپل با تایید این خبر می‌گوید تا هفته‌های آینده این فروشگاه در بهترین منطقه دبی افتتاح خواهد شد.

شرکت اپل امروز به طور رسمی از برنامه‌های خود برای افتتاح فروشگاه‌ جدید خرده‌فروشی محصولات‌اش در شهر دبی پرده‌برداری کرد. اپل می‌گوید: «ما در حال آماده شدن برای برگزاری یک جشن بزرگ به مناسبت افتتاح جدیدترین فروشگاه‌مان در دبی هستیم. در این جشن هنرمندان و کارآفرینان بزرگی حضور دارند. ما برای افتتاح Apple Dubai Mall هیجان‌زده هستیم.»

اما فروشگاه جدید اپل در یک منطقه پرجمعیت و پرترافیک دبی واقع شده است و در سال ۲۰۱۵ برآورد شده ۹۲ میلیون بازدیدکننده در سال دارد. فروشگاه جدید یک مکان بزرگ و دو دهنه است که هفت روز هفته باز خواهد بود. مشاهدات عینی می‌گویند هنوز این فروشگاه برای آماده شدن کامل کار دارد و افتتاح آن چندین هفته طول خواهد کشید. 

دبی مال، سومین فروشگاه خرده‌فروشی اپل در کشور امارات است. اپل یک فروشگاه در سال ۲۰۱۵ در دبی و یکی دیگر در ابوظبی افتتاح کرده است. اما نکته بسیار مهم خرده‌فروشی جدید اپل به دیوارهایی با نقش‌های هنری برمی‌گردد که می‌خواهند «خلاقیت» اپل را نشان بدهند و توجه عابران را جالب کنند. شعار روی این دیوارها «Creativity. Connected» است. این آثار خلاقانه هنری روی صفحه‌نمایش‌هایی بزرگ دیده می‌شوند. 

اپل می‌خواهد پیش از افتتاح فروشگاه جدید، ذهن مردم و مشتریان را آماده کند. اپل برای دیگر فروشگاه‌های خود نیز خلاقیت‌های بصری تبلیغاتی به نمایش گذاشته بود. مثلا پیش از افتتاح یک فروشگاه در شهر شیکاگو؛ روی زمین و پیاده‌رو آثار هنری به نمایش می‌گذاشت و توجه عابرین را جلب می‌کرد. 

 

برچسب: 

مطالب پربازدید روز