این روزها هر چیزی می‌تواند های‌تک باشد
چاقویی اینترنتی که شهرت جهانی کسب کرد
وقتی علاقه‌مندان فناوری برای نخستین بار با Misen آشنا شدند، آنها با معرفی یک چاقوی مخصوص سرآشپز در صدد جذب سرمایه‌ جمعی بودند. جالب این‌که ایده آنها به ثمر نشست و سال گذشته شاهد عرضه آن به بازار بودیم. حالا این گروه با جدیدترین محصول خود که یک جفت چاقوی 30 دلاری است، مجددا خود را بر سر زبان‌ها انداخته‌اند.

shabake-mag.jpg

این روزها هر چیزی می‌تواند تبدیل به یک محصول های‌تک شود، از شلوار جین گرفته تا دستگاه‌های مخصوص سرخ کردن سیب‌زمینی. نام Misen کوتاه شده "Misen en place" است و سازنده‌های آن می‌خواستند چاقویی بسازند که به‌طور کامل مبتنی بر اینترنت باشد و ظاهرا در این راه موفق شده‌اند. یعنی فقط روی اینترنت عرضه و فروخته شود. 

مطلب پیشنهادی

وظیفه جدید چراغ‌های خیابان‌ها: کنترل ترافیک و تشخیص تیراندازی
خیابان‌های شهرهای آینده هوشمندتر می‌شوند

این چاقوها در دو نوع مختلف در رنگ‌های متنوع تولید شده و کیفیت آنها خیلی بهتر از چاقوهایی است که در بازار دیده می‌شود. لبه‌های این چاقو بسیار تیز و برنده است و با این قیمت قابلیت چندین هزار بار شستشو را دارد. شاید تنها نکته منفی آن عدم مقاومت کافی در برابر گرما است اما چندین آشپز حرفه‌ای بعد از کار با آن اذعان کردند که هم برندگی فوق‌العاده‌ای دارد و هم این‌که کاملا خوش‌دست است.

شاید فکر کنید که این محصول چه ربطی به فناوری دارد اما دیدن چیزهای با کیفیت روی پلتفرم‌های معروفی مانند کیک‌استارتر جالب به‌نظر می‌رسد.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟