با هدف آشنایی کاربران ایرانی با برنامه‌نویسی iOS
اولین همایش توسعه‌دهندگان اپل ایران برگزار می‌شود
وقتی صحبت از برنامه‌نویسی می‌شود، ناخودآگاه ذهن بسیاری از کاربران به سمت کدهایی عجیب و غریب، نامفهوم و ترسناک می‌رود و وقتی صحبت از برنامه‌نویسی اپل می‌شود، این ترس شدت بیشتری پیدا می‌کند! اما این مهارت هم مانند هر فن و هنر دیگری به راحتی قابل یادگیری است و بعد از طی کردن مراحل اولیه و به دست آوردن مهارت بیشتر، کاربر می‌تواند به سراغ ساخت ایده‌های خلاقانه‌ خود و کسب درآمد برود. در همین راستا، اولین «همایش توسعه‌دهندگان آی‌او‌اس ایران» با هدف آموزش، ایجاد خودباوری و کسب مهارت‌های لازم روز پنجشنبه 25 شهریورماه جاری در سالن سعدی مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.

1606683296_1_0.gif

مجریان اولین همایش توسعه‌دهندگان اپل ایران در نظر دارند تا با برگزاری یک کنفرانس یک روزه، علاقمندان به برنامه‌نویسی iOS و حوزه محصولات اپل را با تکنیک‌ها و رمز و رازهای آن آشنا کنند. همچنین در این همایش کارگاه‌های آموزشی برنامه‌نویسی و طراحی رابط کاربری (UI) برگزار شده و شرکت‌کندگان می‌توانند با چالش‌های بازار برنامه‌نویسی سیستم‌عامل iOS و راه‌کارهای رفع آن آشنا شوند. از سوی دیگر، نزدیک کردن برنامه‌نویسان و علاقمندان اپل به یکدیگر از اهداف دیگر این همایش است.

اما اگر شما اپلیکیشنی نوشته‌اید یا اپ شما به صورت کامل آماده نیست، می‌توانید در یک مسابقه برنامه‌نویسی شرکت کنید. از میان برنامه‌های ارسالی، 10 اپلیکیشن پذیرفته شده و در روز همایش، شما ۵ دقیقه فرصت دارید تا اپ خود را معرفی کنید و به سه عدد از اپ های پذیرفته شده توسط داوران و یک برنامه منتخب مردمی جوایز نفیسی داده خواهد شد. برای شرکت در این مسابقه باید نام کسانی که در توسعه اپلیکیشن شما شرکت داشته‌اند را به همراه اسکرین‌شات و توضیحات برنامه در این فرم موجود در سایت وارد کنید.

علاقمندان به شرکت در این همایش و همچنین مسابقه اپلیکیشن تا 21 شهریورماه فرصت دارند تا با مراجعه به سایت اپل‌کانف به نشانی www.appleconf.com نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. این همایش روز پنجشنبه 25 شهریورماه جاری در  سالن سعدی مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

 

 

ایسوس

نظر شما چیست؟