اخبار ایران

نتیجه بازی والیبال ایران و لهستان در جام جهانی والیبال 2019
23 مهر 1398
بازی‌های والیبال ایران در مرحله گروهی جام جهانی والیبال 2019 از روز سه‌شنبه 9 مهر 98 آغاز شد. تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی خود به مصاف لهستان می‌رود. در ادامه علاوه بر اعلام نتایج لحظه ای بازی ایران . لهستان سایت‌هایی که بازی‌‌ والیبال تیم ملی ایران و لهستان را در جام جهانی والیبال 2019 زنده و آنلاین پخش می‌کنند را معرفی کردیم تا از تماشای آنلاین بازی والیبال ایران لذت ببرید.
پخش زنده و آنلاین بازی‌ والیبال ایران و لهستان
23 مهر 1398
تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی خود در جام جهانی والیبال 2019 به مصاف لهستان می‌رود. در ادامه سایت‌ها و اپلیکیشن‌‌هایی که بازی‌‌ والیبال تیم ملی ایران و لهستان را در جام جهانی والیبال 2019 زنده و آنلاین پخش می‌کنند را معرفی کردیم تا از تماشای آنلاین بازی والیبال ایران لذت ببرید.
پخش زنده و آنلاین بازی‌ والیبال ایران و ایتالیا
22 مهر 1398
تیم ملی والیبال ایران در نهمین بازی خود در جام جهانی والیبال 2019 به مصاف ایتالیا می‌رود. در ادامه سایت‌ها و اپلیکیشن‌‌هایی که بازی‌‌ والیبال تیم ملی ایران و ایتالیا را در جام جهانی والیبال 2019 زنده و آنلاین پخش می‌کنند را معرفی کردیم تا از تماشای آنلاین بازی والیبال ایران لذت ببرید.
نتیجه بازی والیبال ایران و ژاپن در جام جهانی والیبال 2019
21 مهر 1398
بازی‌های والیبال ایران در مرحله گروهی جام جهانی والیبال 2019 از روز سه‌شنبه 9 مهر 98 آغاز شد. تیم ملی والیبال ایران در نهمین بازی خود به مصاف ژاپن می‌رود. در ادامه علاوه بر اعلام نتایج لحظه ای بازی ایران . ژاپن سایت‌هایی که بازی‌‌ والیبال تیم ملی ایران و ژاپن را در جام جهانی والیبال 2019 زنده و آنلاین پخش می‌کنند را معرفی کردیم تا از تماشای آنلاین بازی والیبال ایران لذت ببرید.
پخش زنده و آنلاین بازی‌ والیبال ایران و ژاپن
21 مهر 1398
تیم ملی والیبال ایران در نهمین بازی خود در جام جهانی والیبال 2019 به مصاف ژاپن می‌رود. در ادامه سایت‌ها و اپلیکیشن‌‌هایی که بازی‌‌ والیبال تیم ملی ایران و ژاپن را در جام جهانی والیبال 2019 زنده و آنلاین پخش می‌کنند را معرفی کردیم تا از تماشای آنلاین بازی والیبال ایران لذت ببرید.
شرایط پیش‌فروش و فروش اقساطی سایپا مهر 98
18 مهر 1398
گروه خودرو سازی سایپا شرایط پیش‌فروش و فروش فوری اقساطی محصولات سایپا 131، کوییک، نیسان و تیبا خود را ویژه مهر 98 اعلام کرد. در ادامه جدول پیش‌فروش و فروش فوری اقساطی سایپا را مشاهده میکنید.
ماهنامه شبکه 221 با پرونده ویژه ترفندهای سیستم‌عامل‌ها بزودی منتشر می‌شود
18 مهر 1398
شماره 221 ماهنامه شبکه با ادامه سلسله مقالات «نگاهى به ده مهارت مهم دنیاى 2020» که به یکی از بخش‌های محبوب مجله تبدیل شده آغاز می‌شود. این قسمت: مراحل حل مساله. در این مقاله متوجه می‌شویم بسیاری از ما ناخودآگاه با سوگیری‌های مختلف بجای حل مساله خاطر خود را دور می‌زنیم تا بلکه در کوتاه مدت آسوده شود! اما چاره راه دیگری است. در شاهراه اطلاعات با بزرگترین پردازنده تاریخ آشنا می‌شوید، در فناوری شبکه راهنمای خریدی تهیه کردیم برای تجهیزات شبکه مناسب نیاز شما، در عصر شبکه از الگوبرداری کامپیوترها از مغز گفتیم، در کارگاه اوراکل خبر از دگرگونی جهان را می‌دهد و در پرنده ویژه این شماره ترفندهای بسیار جذاب و کاربردی سه سیستم‌عامل محبوب را یاد‌ می‌گیرید.
نتیجه بازی والیبال ایران و تونس در جام جهانی والیبال 2019
18 مهر 1398
بازی‌های والیبال ایران در مرحله گروهی جام جهانی والیبال 2019 از روز سه‌شنبه 9 مهر 98 آغاز شد. تیم ملی والیبال ایران در هفتمین بازی خود به مصاف تونس می‌رود. در ادامه علاوه بر اعلام نتایج لحظه ای بازی ایران . تونس سایت‌هایی که بازی‌‌ والیبال تیم ملی ایران و تونس را در جام جهانی والیبال 2019 زنده و آنلاین پخش می‌کنند را معرفی کردیم تا از تماشای آنلاین بازی والیبال ایران لذت ببرید.
نتیجه بازی والیبال ایران و آمریکا در جام جهانی والیبال 2019
17 مهر 1398
بازی‌های والیبال ایران در مرحله گروهی جام جهانی والیبال 2019 از روز سه‌شنبه 9 مهر 98 آغاز شد. تیم ملی والیبال ایران در ششمین بازی خود به مصاف آمریکا می‌رود. در ادامه علاوه بر اعلام نتایج لحظه ای بازی ایران . آمریکا سایت‌هایی که بازی‌‌ والیبال تیم ملی ایران و آمریکا را در جام جهانی والیبال 2019 زنده و آنلاین پخش می‌کنند را معرفی کردیم تا از تماشای آنلاین بازی والیبال ایران لذت ببرید.

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار ایران
پشتیبانی توسط ایران دروپال