تاریخ واریز
جدول واریز حقوق مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی 98
28 فروردين 1398
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان این صندوق به همراه با۴۰۰ هزار تومان افزایش حقوق علی الحساب خبر داد. در ادامه جدول واریز حقوق مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی در فروردین 98 به همراه زمان پرداخت را مشاهده کنید.

در این مطلب هر ماه جدول واریز حقوق مستمری‌بگیران و بازنشستگان  تامین اجتماعی پس از اعلام سازمان تامین اجتماعی منتشر خواهد شد. در طول ماه در این صفحه می‌توانید آخرین اخبار حقوق و دستمزد مستمری‌بگیران و بازنشستگان  تامین اجتماعی را مطالعه کنید.


بروزرسانی: 28 خرداد 98

 واریز حقوق خردادماه مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی از عصر روز سه‌شنبه مورخه 1398/03/28 در حال انجام است.


بروزرسانی: 20 خرداد 98

مابه ‌تفاوت حقوق بازنشستگان تا آخر خرداد 98 پرداخت می‌شود

رحمت‌اله پورموسی به عنوان فعال کارگری خبر از افزایش حقوق بازنشستگان تا آخر خرداد 98 داد و افزود این افزایش حقوق از اردیبهشت ماه اعمال و پرداخت شده و مابه تفاوت فروردین ماه هم تا آخر خرداد پرداخت می‌شود.

مطالعه متن کامل خبر


شاید به مطالب زیر هم علاقه‌مند باشید:


بروزرسانی: 30 اردیبهشت 98

بر اساس اخبار رسیده از سوی کاربران سایت، خبرها هاکی از آن است که دیروز بعد ازظهر (29 اردیبهشت 98) حقوق اردیبهشت ماه برخی از بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی واریز شد. حقوق سایرین نیز  در حال واریز است. لطفا در بخش دیدگاه این مطلب شرایط واریز حقوق خود را با ما و سایر  بازنشستگان و مستمری‌بگیران در میان بگذارید.


بروزرسانی: 26 اردیبهشت 98

پرداخت حقوق اردیبهشت بازنشستگان کشوری براساس احکام جدید به همراه معوقات فروردین

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت حقوق اردیبهشت ماه تمامی بازنشستگان این صندوق براساس احکام جدید سال 98 به همراه معوقات فروردین ماه خبر داد. دکتر سید میعاد صالحی مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری در توئیتر خود نوشت: "جلسه دیشب درباره حقوق بازنشستگان تا 30 دقیقه بامداد طول کشید به لطف خدا و با تلاش مضاعف همکاران تا ساعاتی دیگر حقوق اردیبهشت ماه بر اساس احکام جدید 98 به همراه معوقات فروردین واریز می‌شود."


 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 98

واریز حقوق مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی اردیبهشت 98

یونس کریم نژاد افزود: تا پایان ماه جاری حقوق تمامی مستمری بگیران این سازمان با اعمال افزایش ها طبق زمان بندی پرداخت می شود.

 واریز حقوق مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی با اعمال افزایش‌ها

مدیرکل امور مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: پرداخت مستمری بازنشستگان با اعمال افزایش‌های سال جاری از 20 اردیبهشت آغاز شده و مستمری بگیران از همین ماه افزایش مستمری خود را دریافت می کنند.

یونس کریم نژاد افزود: تا پایان ماه جاری حقوق تمامی مستمری بگیران تامین اجتماعی با اعمال افزایش‌ها طبق زمان بندی پرداخت می‌شود.

مطلب پیشنهادی

آخرین اخبار واریز سود سهام عدالت در سال 98
مبلغ واریز سود سهام عدالت در اردیبهشت 98

پرداخت حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران  مناطق سیل زده

وی افزود: به منظور مساعدت با استانهای سیل زده، حقوق اردیبهشت بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی این استانها به همراه افزایش‌های اعمال شده پرداخت شده است.

زمان پرداخت مابه التفاوت حقوق فروردین 98 بازنسشتگان

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، کریم نژاد اضافه کرد: در تلاش هستیم مابه التفاوت افزایش مستمری بازنشستگان مربوط به فروردین 98 را در خرداد پرداخت کنیم.

مطلب پیشنهادی

چگونه در دیوار آگهی بگذاریم + نکات امنیتی استفاده از دیوار
توصیه‌هایی برای حفظ امنیت کاربران در دیوار

خبر (23 اردیبهشت 98)

جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در سال 98

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: با ابلاغ جداول همسان سازی و افزایش حقوق بازنشستگان و موظفین صندوق بازنشستگی کشوری از سوی سازمان محترم برنامه و بودجه، این سازمان متعهد به تخصیص مجموعا 12250 میلیارد تومان بابت افزایش سنواتی و همسان‌سازی برای سال 98 شده است.

مطالعه متن کامل خبر


بروزرسانی: 22 اردیبهشت 98

ابلاغ جداول مرحله سوم همسان‌سازی حقوق بازنشستگان

محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور جداول همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را برای افزایش 24 تا 40 درصدی حقوق‌ها ابلاغ کرد.

متن کامل خبر و مشاهده جداول 


بروزرسانی: 11 اردیبهشت 98

افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی تصویب شد

سرانجام در روز 4 شنبه مورخه 11 اردیبهشت 98 در جلسه هیات وزیران افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی تصویب شد. حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی در سال 98 به میزان حداقل حقوق کارگران سال 98 افزایش می‌یابد. این افزایش حقوق از فروردین ماه 98 محاسبه می‌شود.

 

افزایش مستمری های بازنشستگی، از کارافتادگی و مجموع مستمری بازماندگان مشمولین قانون تامین اجتماعی درهیات دولت تصویب شد.

از تاریخ 98/1/1  حقوق کلیه دریافت کنندگان حداقل مستمری به میزان 1،516،881 تومان ( معادل 36/5درصد رشد نسبت به مستمری سال قبل ) و برای سایر سطوح به میزان 13 درصد مستمری آنان درپایان اسفند سال 97 به علاوه مبلغ ثابت 261،147 تومان افزایش پیدا می‌کند .
افزایش مستمری سایر افرادی که مستمری آن‌ها به نسبت سنوات پرداخت حق بیمه برقرار شده است به ترتیب براساس افزایش‌های مذکور و به نسبت سنوات پرداخت حق بیمه آنان محاسبه و پرداخت خواهد شد. 


برای آشنایی بیشتر با دوره‌های مالی اینجا کلیک کنید
لینک کانال مجتمع فنی تهران :  @mirdamadmft
تلفن: 02122222816


سید میعاد صالحی با اعلام این خبر گفت: با تلاش همکاران صندوق بازنشستگی و تعامل سازمان برنامه و بودجه و خزانه کل کشور، حقوق فروردین ماه 98 تمام بازنشستگان این صندوق برمبنای حقوق سال قبل به همراه 400 هزار تومان علی الحساب عصر روز گذشته (سه شنبه) به حساب این افراد واریز شده است.

صالحی با بیان اینکه پرداخت به موقع حقوق بازنشستگان فرهیخته صندوق بازنشستگی کشوری یک اولویت برای همه ما است، اظهار کرد: با توجه به اینکه دستورالعمل و ابلاغ دولت برای مشخص شدن فرمول افزایش حقوق بازنشستگان تحت پوشش و در نتیجه صدور احکام جدید هنوز مشخص نشده است، با نظر مثبت دولت مبلغ 400 هزار تومان برای تمامی بازنشستگان و موظفین تحت پوشش پرداخت شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، وی تصریح کرد: پس از ابلاغ دولت و مشخص شدن فرمول نهایی افزایش حقوق که اطلاع رسانی کامل آن انجام خواهد شد، احکام صادر و افزایش قطعی حقوق سال جاری از اول فرودین ۱ / ۱ / ۹۸ اعمال خواهد شد.

جدول واریز حقوق مستمری‌بگیران و بازنشستگان  تامین اجتماعی در فروردین 98

جدول واریز حقوق مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی در فروردین 98


تصویب‌نامه هیئت وزیران درباره افزایش حقوق سال 98 بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی

تصویب‌نامه هیئت وزیران درباره افزایش حقوق سال 98 بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی


اعلام نحوه افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی

سرپرست سازمان تامین اجتماعی: افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی برای سال جاری بر مبنای 13 درصد به علاوه 261 هزار تومان به هیئت دولت پیشنهاد شد.

 

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال