مبلغ واریز سود سهام عدالت در اردیبهشت 98
آخرین اخبار واریز سود سهام عدالت در سال 98
24 ارديبهشت 1398
آخرین مرحله پرداخت سود سهام عدالت عملکرد سال مالی 96 آغاز شد. در این مطلب آخرین اخبار سود سهام عدالت سال 98، زمان پرداخت سود سهام عدالت سال 98 و مبلغ واریز سود سهام عدالت در سال 98 را می‌خوانید.

آخرین اخبار واریز و پرداخت سود سهام عدالت سال 98 - اردیبهشت

در این مطلب آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها و زمان پرداخت سود سهام عدالت که از طریق دولت یا سامانه سهام عدالت اطلاع رسانی می‌شود منتشر خواهد شد. به محض انتشار آخرین اخبار در زمینه سود سهام عدالت این مطلب ویرایش شده و جدیدترین خبرها در زمینه سود سهام عدالت منتشر خواهد شد.

مطلب پیشنهادی

چگونه در دیوار آگهی بگذاریم + نکات امنیتی استفاده از دیوار
توصیه‌هایی برای حفظ امنیت کاربران در دیوار

بروزرسانی: 27 اردیبهشت 98

اگر تا کنون سود سهام عدالت برایتان واریز نشده

بگفته علی محمدی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه آن دسته از افرادی که از سال 84 تا پایان سال 85 نسبت به ثبت‌نام اقدام و شماره شبا را نیز وارد سامانه سهام عدالت کرده‌اند، ولی تاکنون در چند مرحله قبل سودی به حساب آن‌ها واریز نشده در این مرحله سود سهام عدالت را دریافت می‌کنند.

اگر ثبت نام ناقص کردید سود سهام عدالت برایتان واریز نمی‌شود

محمدی  ادامه داد: کسانی که سال 84 تا 85 ثبت‌نام موقت کرده‌اند و نسبت به تکمیل آن اقدام نکرده‌اند یا اصلا ثبت‌نام نکرده‌اند و تاکنون نیز سود سهام عدالت را دریافت نکرده‌اند، سهام‌دار شناخته نمی‌شوند.

مطالعه متن کامل خبر


زمان پرداخت سود سهام عدالت سال 98

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، مرحله پایانی پرداخت سود سهام عدالت عملکرد سال مالی 96 شرکت‌های سرمایه‌پذیر سهام عدالت مربوط به آخرین گروه مشمولان شامل کارکنان و شاغلین دستگاه‌های اجرایی و خانواده‌های آن‌ها و همچنین بازنشستگان صندوق‌های بازنشستگی، کشوری، لشگری و تامین اجتماعی در حالی از روز شنبه(21 اردیبهشت) در حال انجام است که پرداخت سود سهام عدالت عملکرد سال 1396 مربوط به مشمولان شامل کارکنان دستگاه های اجرایی و بازنشستگان در بانک‌های ملی و کشاورزی نیز به تدریج از یکشنبه 22 اردیبهشت 98  آغاز  شد.

چند نفر در آخرین مرحله پرداخت سود سهام عدالت را دریافت می‌کنند؟

در این مرحله 11 میلیون نفر از مشمولان سود سهام عدالت خود را که در مجموع حدود ارزش آن به یک هزار میلیارد تومان بالغ می‌شود، دریافت خواهند کرد و از 35 بانک و موسسه ای که مشمولان شماره شبای خود را در سامانه سهام عدالت ثبت کرده اند، از روز شنبه، 29 بانک و موسسه مالی به مرور پرداخت سود سهام عدالت را آغاز شده است.
در این مرحله 3 میلیون و 800 هزار نفر از مشمولان سود سهام عدالت خود را که شماره شبا بانکی آنان مربوط به دو بانک ملی و کشاورزی می باشد دریافت خواهند کرد.

مبلغ واریز سود سهام عدالت در اردیبهشت سال 98

 سود سهام عدالت را که به ازای هر نفر بابت مبلغ یک میلیون تومان سهامداری معادل 175 هزار تومان در مجموع حدود ارزش آن به 350 میلیارد تومان بالغ می‌شود، دریافت خواهند کرد.

زمان پایان پرداخت دومین نوبت سود سهام عدالت

گفتنی است با احتساب این دو بانک، مجموع بانک‌ها و موسسه های مالی که مشمولان مربوط به گروه های کارکنان و شاغلین دستگاه های اجرایی و خانواده های آن ها و همچنین بازنشستگان صندوق‌های بازنشستگی، کشوری، لشگری و تامین اجتماعی که سود سهام عدالتشان در حال پرداخت می‌باشد، به عدد 31 بانک و موسسه مالی می رسد و 4 بانک که شماره شبای بانکی مشمولان مربوط به آن‌ها می‌باشد، نیز در آینده نزدیک و با اطلاع رسانی قبلی و حداکثر در خرداد ماه سال 98، اقدام به پرداخت سود سهام عدالت خواهند نمود و بدین ترتیب پرونده پرداخت سود سهام عدالت مربوط به سال مالی 96 شرکت‌های سرمایه پذیر به پایان می رسد و تمامی مشمولان دومین نوبت سود سهام عدالت خود را دریافت می کنند.

این گزارش می افزاید: سازمان خصوصی سازی تا کنون اقدام به پرداخت سود سهام عدالت مربوط به عملکرد سال های مالی 95 و 96 شرکت‌های سرمایه پذیر میان 41.5 میلیون مشمول کرده است و بر این اساس با تلاش‌های این سازمان و همکاری مناسب بانکهای عامل سراسر کشور سود سال مالی توزیع شده بین مشمولان مربوط به عملکرد سال 95 شرکتهای سرمایه پذیر 3400 میلیارد تومان و سود سال مالی مربوط به عملکرد سال 96 شرکتهای سرمایه پذیر 4000 میلیارد تومان می باشد.

41 میلیون نفر مشمول دریافت سهام عدالت هستند

بدین ترتیب در مجموع میزان سود توزیع شده میان حدود 41.5 میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت که شماره شبا بانکی نزد سامانه سهام عدالت دارند مجموعا طی دو سال گذشته تا کنون حدود 7400 میلیارد تومان بوده است.


سهام عدالت به کالای سرمایه‌ای تبدیل می‌شود

فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد در اواخر سال گذشته بیان کرد: تلاش داریم تا سهام عدالتی که مردم دارند را آزاد کنیم تا در صورتی که مایل باشند بتوانند سهام عدالت خود را بفروشند و به یک کالای سرمایه‌ای تبدیل کنند.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز