دانلود اپلیکیشن سنجینه - اعتبارسنجی و استعلام حساب بانکی
اگر برای کسب و کارتان نیاز به اعتبار سنجی و استعلام حساب مشتریانتان دارید دیگر نیاز نیست به دنبال یک آشنا دربانک بگردید! سامانه سنجینه با معرفی اپلیکیشن سنجینه این امکان را فراهم کرده که در هر زمان و مکان به راحتی بتوانید از حساب‌های مشتریانتان استعلام بگیرید و آن‌ها را اعتبار سنجی کنید. برای دانلود اپلیکیشن سنجینه ادامه مطلب را مطالعه کنید.

دانلود مستقیم اپلیکیشن اعتبارسنجی سنجینه

از طریق لینک زیر می‌توانید اپلیکیشن اعتبارسنجی سنجینه را مستقیم برای اندروید دانلود کنید.

دانلود اپلیکیشن اعتبار سنجی سنجینه با کد دستوری

همچنین می‌توانید با ارسال عدد 3 به 20898 لینک دانلود اپلیکیشن سنجینه را دریافت کنند. علامه بر این و پیش از نصب اپلیکیشن سنجینه نیز، می‏‌توانید با ارسال کد ملی خود یا دیگران به شماره 20898، نمره اعتباری خود یا دیگری را، درصورت تایید وی، دریافت کنید.

دانلود اپلیکیشن اعتبارسنجی سنجینه از سایت سنجینه

علاوه بر این برای دانلود اپلیکیشن استعلام حساب و اعتبار سنجی سنجینه می توانید از طریق سایت سنجینه، اپلیکیشن را دانلود کنید. برای این کار اینجا کلیک کنید.

نحوه دانلود و نصب اپلیکیشن سنجینه

معرفی اپلیکیشن اعتبارسنجی سنجینه

اپلیکیشن «سنجینه» پلتفرم جامعی است که بر مبنای سرویس‌های "شرکت مشاوره رتبه بندی اعتباری ایران" اقدام به ارائه خدمات رتبه سنجی به مشتریان حقیقی و حقوقی می‌کند.

اپلیکیشن سنجینه خدمات متنوعی از جمله؛

  • دریافت رتبه اعتباری و سوابق مشتری در سیستم بانکی کشور
  •  دسترسی به اخبار اقتصادی را برای کاربران خود در نظر گرفته است تا هر آنچه که می خواهند را به راحتی در دسترس داشته باشند.

اپلیکیشن سنجینه با استفاده از اطلاعات موجود در «سامانه ملی اعتبارسنجی» سابقه اعتباری و مالی افراد را سنجش کرده و در قالب یک نمره و یک رتبه در اختیار کاربران قرار می‏ دهد.
سنجینه در واقع ابزاری است که امکان دسترسی عمومی به خدماتی را فراهم کرده است که سال‌هاست بانک‌ها و موسسات مالی ما از آن استفاده می کردند و اکنون و با فراهم شدن زیرساخت‌های لازم و البته با تایید بانک مرکزی، همکاری با سنجینه برای عمومی کردن این خدمات فراهم شد.

نحوه ارائه گزارش در اپلیکیشن سنجینه

کارنامه اعتباری فرد در سامانه سنجینه دارای سه سطح نمره و رتبه اعتباری، خلاصه کارنامه اعتباری و کارنامه اعتباری تفصیلی است. فرد متفاضی می‌‏تواند هرکدام از این اطلاعات را در تمامی بسترها شامل اپلیکیشن، پیام کوتاه و یا ارسال کد دستوری دریافت کند. 

هزینه استفاده از اپلیکیشن اعتبار سنجی سنجینه:

در حال حاضر هزینه اشتراک اپلیکیشن اعتبار سنجی سنجینه بصورت روزانه 400 تومان است که بعد از گذشت یک ماه امکان یکبار درخواست کارنامه برای شما فراهم می‎شود. در صورت نیاز به دریافت موردی کارنامه نیز، هزینه هربار استعلام 12 هزار تومان تعیین شده است.

چگونه مشتریان را اعتبارسنجی کنیم

برای دریافت استعلام حساب و اعتبارسنجی مشتریان ویدیوهای ادامه مطلب را مشاهده کنید تا نحوه اعتبارسنجی را در اپلیکیشن سنجینه بیاموزید.

روش دریافت «نمره اعتباری شخص» از طریق اپلیکیشن سنجینه

روش دریافت «نمره اعتباری دیگران» از طریق اپلیکیشن سنجینه

دانلود مستقیم اپلیکیشن اعتبارسنجی سنجینه

از طریق لینک زیر می‌توانید اپلیکیشن اعتبارسنجی سنجینه را مستقیم برای اندروید دانلود کنید.

دانلود اپلیکیشن اعتبار سنجی سنجینه با کد دستوری

همچنین می‌توانید با ارسال عدد 3 به 20898 لینک دانلود اپلیکیشن سنجینه را دریافت کنند. علامه بر این و پیش از نصب اپلیکیشن سنجینه نیز، می‏‌توانید با ارسال کد ملی خود یا دیگران به شماره 20898، نمره اعتباری خود یا دیگری را، درصورت تایید وی، دریافت کنید.

دانلود اپلیکیشن اعتبارسنجی سنجینه از سایت سنجینه

علاوه بر این برای دانلود اپلیکیشن استعلام حساب و اعتبار سنجی سنجینه می توانید از طریق سایت سنجینه، اپلیکیشن را دانلود کنید. برای این کار اینجا کلیک کنید.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟