28/02/1398 - 02:50
چرا سود سهام عدالت واریز نشده
اگر در سال‌های 84 تا 85 ثبت نام سهام عدالت را انجام دادید ولی تا کنون سودی به حساب شما واریز نشده در ادامه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه زمان واریز سود سهام عدالت به حسابتان را اعلام می‌کند.

1606683296_1_0.gif

مشمولین سود سهام عدالت 96 (واریز نمیه اول 98)

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان  ،علی محمدی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه با اشاره به پرداخت آخرین مرحله سود سهام عدالت سال ۹۶، گفت : کارکنان و شاغلان دستگاه‌های اجرایی و خانواده‌های آن‌ها، بازنشستگان صندوق‌های بازنشستگی، کشوری، لشگری و تامین اجتماعی در این مرحله مشمول دریافت سود سهام عدالت هستند.

اگر تا کنون سود سهام عدالت برایتان واریز نشده

آن دسته از افرادی که از سال 84 تا پایان سال 85 نسبت به ثبت‌نام اقدام و شماره شبا را نیز وارد سامانه سهام عدالت کرده‌اند، ولی تاکنون در چند مرحله قبل سودی به حساب آن‌ها واریز نشده در این مرحله سود سهام عدالت را دریافت می‌کنند.

اگر ثبت نام ناقص کردید سود سهام عدالت برایتان واریز نمی‌شود

محمدی  ادامه داد: کسانی که سال 84 تا 85 ثبت‌نام موقت کرده‌اند و نسبت به تکمیل آن اقدام نکرده‌اند یا اصلا ثبت‌نام نکرده‌اند و تاکنون نیز سود سهام عدالت را دریافت نکرده‌اند، سهام‌دار شناخته نمی‌شوند.

هرگونه معامله برگه سهام عدالت ممنوع است

این مسؤول فقط ثبت‌نام‌شدگان را سهامداران نهایی سهام عدالت معرفی کرد و گفت: هرگونه معامله برگه سهام عدالت ممنوع و فاقد اعتبار است.

سهام عدالت فعلا ثبت‌نام جدید ندارد

محمدی با بیان اینکه سهام عدالت فعلا ثبت‌نام جدید ندارد، گفت: ثبت‌نام جدید منوط به تثبیت قانون توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی است که دولت در این خصوص لایحه را به مجلس داده که اگر این قانون تثبیت شود افراد که دور قبل سهام نگرفته‌اند می‌توانند ثبت‌نام کنند.

سود سهام عدالت سال 97 کی واریز می‌شود؟

وی در خصوص سود سهام عدالت سال ۹۷، اضافه کرد: شرکت‌های مربوطه باید صورت مالی خود را تهیه کنند پس از مشخص شدن سود و زیان، تشکیل مجامع شرکت‌ها و همچنین مشخص شدن رقم سود؛ سازمان خصوصی‌سازی سود مربوطه را به دارندگان سهام را پرداخت می‌کند.

آنطور که مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه می‌گوید، سازمان خصوصی‌سازی نیمه دوم سال ۹۸ سود سهام عدالت سال ۹۷ را به حساب مشمولان واریز خواهد کرد.

ایسوس

نظر شما چیست؟