پرچم‌دار جدید سامسونگ در راه است؛ نفس‌ها را در سینه حبس کنید!
 Galaxy S9 تا ساعاتی دیگر رونمایی می‌شود
در حالی که مدت زمان زیادی تا معرفی Galaxy S9 و Galaxy S9+ پرچم‌داران جدید شرکت کره‌ای سامسونگ باقی نمانده است، می‌خواهیم دوباره نگاهی داشته باشیم به شایعات و حقایق پیرامون این گوشی.

همانطور که پیش از این هم در شبکه خوانده بودید، این گوشی از در حال حاضر سریع‌ترین گوشی اندرویدی جهان است؛ اما این نتیجه ثبات چندانی ندارد و با معرفی پرچم‌داران سایر شرکت‌ها، ممکن است گلکسی S9 سامسونگ این جایگاه را از دست بدهد.

مطلب پیشنهادی

سامسونگ Galaxy S9، سریع‌ترین گوشی اندرویدی جهان
قدرت پرچم‌دار جدید سامسونگ چقدر است؟

شایعات دیگری هم در ارتباط با قیمت این گوشی‌ها درز کرده بود که Galaxy S9  و Galaxy S9+ را به عنوان یکی از گران‌ترین گوشی‌های واجد شرایط تولید انبوه معرفی کرده بود؛ اما برخی منابع این اخبار را تکذیب کردند و حالا باید برای دانستن قیمت اصلی این گوشی‌ها، منتظر رونمایی رسمی آن‌ها باشیم.

مطلب پیشنهادی

قیمت گوشی‌های گلکسی‌اس 9 و +9 سامسونگ لو رفت

و اما در ارتباط با امکانات و مشخصات گلکسی S9 و S9+ هم می‌توانید با مراجعه به این مطلب، اطلاعات زیادی در ارتباط با امکانات این گوشی‌ها کسب کنید.

مطلب پیشنهادی

جزئیات جدیدی از گوشی‌های گلکسی S9 و S9+ افشا شد
سامسونگ هوای هواداران موسیقی را دارد

باید منتظر ماند و دید که این اطلاعات تا چه حد صحت دارند. مدت زیادی باقی نمانده است. همراه ما باشید. شبکه شما را در جریان رونمایی از تازه‌ترین پرچمدار سامسونگ قرار خواهد داد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز