یک خبر نه‌چندان خوش
قیمت گوشی‌های گلکسی‌اس 9 و +9 سامسونگ لو رفت
هر ساله دوست‌داران فناوری چشم به راه محصولات جدید شرکت‌های بزرگ هستند تا شاهد جدیدترین دستاوردهای آن‌ها باشند. روز موعود طرفداران سامسونگ هم نزدیک است.

بعد از گذشت حدود یک سال از معرفی سری قبلی پرچم‌داران سامسونگ، حالا سری جدید پرچم‌داران این شرکت در راهند و خیل مشتاقان چشم به راه معرفی خانواده S9 هستند. حق هم دارند. سامسونگ در چند سال گذشته گوشی‌های بسیار خوبی روانه بازار کرده است که فروش بسیار بالایی داشته‌اند. امسال هم انتظاری غیر از این نداریم. البته اکثر مشخصات این گوشی تا به حال لو رفته‌اند و برای مثال می‌دانیم که این سری از پرچم‌داران دارای تراشه Snapdragon 845 هستند، نمایشگرشان چه ابعادی دارد، چند دوربین دارند و غیره. با این وجود، همچنان هم برای معارفه رسمی این گوشی‌ها هیجان‌زده‌ایم! در کنار سایر مشخصات این گوشی‌ها، امروز خبری از قیمت احتمالی این گوشی‌ها هم منتشر شد که برای ما خبر خوبی نبود. ایوان بلس -که به فاش کردن اطلاعات دقیق انواع گوشی‌های مطرح معروف است- امروز اعلام کرده است که این سری از گوشی‌های پرچم‌دار سامسونگ احتمالا با افزایش صد دلاری قیمت نسبت به گلکسی‌های خانواده S8 روانه بازار خواهند شد. به این ترتیب، قیمت S9 برابر با 899 و قیمت S9+ معادل 999 دلار خواهد بود.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز