این 19 بند زیبای جدید اپل واچ را تماشا و انتخاب کنید!
اپل در طول رویداد عرضه آی‌فون 6 اس، به جای معرفی یک ساعت جدید از بندها و قاب‌های جدید برای ساعتش رونمایی کرد. در تائید شعار اپل که می‌گوید "برای هر کسی یک ساعت اپل هست"، 19 طرح جدید به مجموعه بزرگ 38 بند و قاب ساعت‌های این شرکت اضافه شده است.

اکثر قاب‌ها در اندازه 38 و 42 میلی‌متر عرضه می‌شوند، اما چندتایی از آن‌ها فقط در یک اندازه در دسترس خواهند بود. برای آن‌هایی که به دنبال مدل‌های ارزان‌تر ورزشی بودند، حالا چندین طراحی نو در اختیارشان است تا از میان آن‌ها انتخاب کنند. البته اپل سبک‌های قدیمی‌تر مثل بند ورزشی سبز روشن و قاب استیل با بندهای ورزشی مشکی را از گالری اصلی ساعت‌هایش ملغی کرده است.

مطلب پیشنهادی: از این پس ساعت‌های اندرویدی با آی‌فون کار می‌کنند!

جالب اینجا است که اگر به صفحه انتخاب بندها بروید، این رنگ‌ها هنوز برای فروش در دسترس هستند. احتمالا در آینده حذف خواهند شد اما در حال حاضر می‌توانید این بندها را بخرید. ضمنا، این طرح‌های جدید ساعت اپل در وب‌سایت اپل، فروشگاه‌های brick-and-mortar اپل و تا چند روز آینده در فروشگاه‌های بزرگ آماده فروش هستند. همچنین، می‌توانید به‌روزرسانی watchOS 2 را با چندین قابلیت جدید، به‌صورت رایگان دانلود کنید.

Apple Watch ورزشی به رنگ آبی

مطلب پیشنهادی

جالب‌ترین ترفندهای مخفی گوشی‌های iOS
بخش اول: با قابلیت‌های پنهان و جالب گوشی آیفونتان آشنا شوید

قبلا هم یک بند آبی برای ساعت اپل موجود بود اما این نسخه ارتقا یافته با یک قاب آلومینیومی نقره‌ای همراه است. شما می‌توانید Blue Sport Band را با قیمت 349 دلار برای اندازه 38 میلی‌متری و 399 دلار برای اندازه 42 میلی‌متری خریداری کنید.

Apple Watch ورزشی به رنگ نارجی

علاوه بر دیگر طیف‌های رنگی روشن، حالا یک بند ورزشی نارنجی هم برای ساعت اپل موجود است. قیمت آن با بند ورزشی آبی که قبلا اشاره شد یکسان است. 349 دلار برای اندازه 38 میلی‌متری و 399 دلار برای اندازه 42 میلی‌متری.

Apple Watch ورزشی به رنگ رز طلایی با بندهای آجری

مطلب پیشنهادی

چرا آیفون 7 پلاس در مقایسه با آیفون 7 انتخاب بهتری است + عکس
برتری‌های آیفون 7 پلاس نسبت به آیفون 7 را بشناسید!

قاب جدید آلومینیومی رز طلایی با بندهای ورزشی آجری ساعت خوبی از آب در آمده است. اما اگر به دنبال قاب 38 میلی‌متری هستید، شانس یارتان نیست. این انتخاب فقط در اندازه 42 میلی‌متری عرضه می‌شود و این یعنی قیمت آن 399 دلار خواهد بود.

Apple Watch ورزشی به رنگ رز طلایی با بندهای ارغوانی گلناری

مطلب پیشنهادی

گلکسی اس 8 سامسونگ بخریم یا آیفون 7 اپل؟
دلایل قانع‌کننده برای خرید گلکسی اس 8 به جای آیفون 7

اگر چشمتان قاب رز طلایی را گرفته اما اندازه 38 میلی‌متری را ترجیح می‌دهید، این گزینه در اختیار شماست: یک قاب آلومینیومی رز طلایی با بندهای ارغوانی گلناری. علاوه بر آن چون کوچک‌تر است ارزان‌تر هم هست و 349 دلار قیمت دارد.

Apple Watch ورزشی به رنگ آبی نیمه شب

مطلب پیشنهادی

چرا آپدیت iOS 10 آیفون شما را کند می‌کند + راه‌حل
بررسی دلایل کند شدن آیفون بعد از به‌روزرسانی سیستم‌عامل

دنباله رو ساعت تک اندازه 42 میلی‌متری آلومینیومی رز طلایی، نسخه تیره رنگ آن، ساعت اپل با قاب آلومینیومی طلایی و بند آبی نیمه شب است و قیمت آن 399 دلار مصوب شده است.

Apple Watch ورزشی به رنگ سفید آنتیک

تکمیل کننده مجموعه قاب‌های نسبتا بزرگ آلومینیومی اپل، مدل قاب آلومینیومی طلایی با بندهای ورزشی سفید آنتیک است. مثل رز طلایی ارغوانی، مدل آنتیک تنها در اندازه 38 میلی‌متر و قیمت 349 دلار در دسترس است.

Apple Watch با بند ورزشی به رنگ قرمز

مطلب پیشنهادی

استیو جابز با این نصیحت ساده نایک و اپل را نجات داد!

به مجموعه استیل ضدزنگ هم چندساعت اضافه شده است. اولین انتخاب مدلی است که به سازمانی با عنوان (PRODUCT)RED پیوند خورده است که در جهت بالابردن سطح آگاهی و گردآوری اعانه برای کمک به از بین بردن ایدز فعالیت می‌کند.

این ساعت اپل یک قاب استیل ضدزنگ و بندهای ورزشی قرمز دارد و در هر دو اندازه در دسترس است. این انتخاب به خاطر استیل بودن کمی گران‌تر است و 549 دلار و 599 دلار قیمت دارد، اما بخشی از فروش این مدل خاص به سازمان جهانی مبارزه با ایدز بخشیده می‌شود.

Apple Watch به رنگ مشکی فضایی با بند ورزشی مشکی

مطلب پیشنهادی

چگونه آیفون اصل را از آیفون تقلبی تشخیص دهیم؟
تشخیص آیفون اصل از آیفون تقلبی، کلون، طرح و ریفربیشد!

این Apple Watch با قاب استیل ضدزنگ به رنگ مشکی فضایی با بند ورزشی مشکی عرضه می‌شود. این مدل در هر دو اندازه 38 و 42 میلی‌متری با قیمت 549 و 599 دلار در دسترس هستند.

Apple Watch با بند کمربندی به رنگ زین اسبی

مطلب پیشنهادی

نقاط ضعف آیفون 7 که می‌توانند شما را از خرید آن منصرف کنند!
چرا نباید آیفون 7 و آیفون 7 پلاس بخریم؟

شما با پرداخت 100 دلار اضافی، می‌توانید یک قاب استیل ضد زنگ با بندهای کلاسیک کمربندی زین اسبی به چنگ بی‌آورید. مدل 38 میلی‌متری 649 دلار و مدل 42 میلی‌متری 699 دلار خرج روی دستتان می‌گذارد.

Apple Watch با بند کمربندی کلاسیک مشکی

رنگ قهوه‌ای به سلیقه‌تان نمی‌خورد؟ یک ساعت با قاب ضدزنگ با بند کمربندی کلاسیک مشکی هم در دسترس است که آن هم در اندازه‌های 38 میلی‌متری با قیمت 649 دلار و مدل 42 میلی‌متری با قیمت 699 دلار عرضه می‌شود.

Apple Watch Edition با بند کلاسیک مشکی

اگر خیلی مایه‌ دارید این سبک Apple Watch Edition برای شما ساخته شده است. یک قاب 42 میلی‌متری طلای زرد 18 عیاری با بندهای کلاسیک مشکلی که 15 هزار دلار برای‌تان آب می‌خورد.

Apple Watch Edition رز طلایی با بند آبی نیمه شب

اگر 15 هزار دلار روی دست‌تان مانده و می‌خواهید آن را روی یک ساعت هزینه کنید، پس بروید سراغ ساعت اپل با قاب 42 میلی‌متری رز طلایی 18 عیاری با بند کمربندی کلاسیک آبی نیمه شب.

Apple Watch با بند هرمس

شراکت اپل با برند تولیدی محصولات لوکس هرمس منجر به ساخت تنوعی از ساعت‌ها شده که شما می‌توانید از بین‌شان انتخاب کنید. قیمت‌ها از 1100 دلار برای قاب استیل ضد زنگ 38 میلی‌متری با بند Single Tour و 1150 دلار برای قاب استیل ضد زنگ 42 میلی‌متری با بند Single Tour شروع می‌شوند.

قیمت‌ها بالا می‌رود و به 1250 دلار برای قاب استیل ضد زنگ 38 میلی‌متری با بند Double Tour و 1500 دلار برای قاب برای قاب استیل ضد زنگ 42 میلی‌متری با مچ‌بند می‌رسد. مدل Single Tour ، 38 میلی‌متری با بندهایی از چرم fauve Barenia، چرم noir box و چرم capucine Swift و مدل Single Tour ، 42 میلی‌متری با بندهایی از چرم fauve Barenia و چرم noir box عرضه می‌شود.

مچ‌بند 42 میلی‌متری فقط با چرم fauve Barenia در دسترس است. به هرحال، تمام مدل‌های این مجموعه با امضای Hermès منقش شده‌اند و دارای سه صفحه‌ی ساعت هستند که از ساعت‌های Clipper، Cape Cod و Espace شرکت هرمس الهام گرفته شده‌اند.Apple Watch Hermès از 5 اکتر بر روی وب‌سایت اپل، خرده‌فروشی‌های اپل و فروشگاه‌های هرمس در دسترس است.

بندهای Apple Watch

اگر از قبل یک Apple Watch دارید و یک بند جدید می‌خواهید می‌توانید بند فعلی را با تمام بندهایی که قبلا به آن‌ها اشاره شد عوض کنید و یا یک بند از میان رنگ‌های ورزشی جدید اپل یعنی خاکستری کدر، فیروزه‌ای، طلایی وینتج یا گردویی انتخاب کنید.

بندهای ورزشی 49 دلار قیمت دارند، درحالی که Milanese Loop ،Classic Buckle و Leather Loop 149 دلار خرج بر می‌دارند. Modern Buckle و Link Bracelet کمی گرانتراند و به ترتیب 249 و 449 دلار قیمت دارند. هر تکه اضافی برای مدل مچ‌بندی Link Bracelet هم 49 دلار قیمت دارد.

برای مشاهده  ترفند‌های iOS اینجا کلیک کنید

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟