یک نگاه،چند بازی
معرفی جدیدترین بازی‌های پی‌سی و کنسول
در این بخش که به طور ثابت در هر شماره نشریه شبکه چاپ می‌شود؛ سعی می‌کنیم چهار بازی جذاب جدید منتشر شده برای پی‌سی یا کنسول‌های معروف بازی‌های ویدیویی را معرفی و یک مرور کوتاه داشته باشیم. با معرفی چهار بازی جذاب و جدید این شماره همراه ما باشید

بانوی اکشن Bayonetta                                           

از بازی‌های انحصاری سونی و مایکروسافت که بگذریم، بسیاری از بازی‌ها تنها برای کنسول‌ها منتشر می‌شوند و نسخه کامپیوتر‌های شخصی آن‌ها تهیه نمی‌شود. افزون بر این، گاهی پیش می‌آید که باید مدت زمان بیشتری را برای به بازار آمدن نسخه کامپیوتر‌های شخصی تحمل کنید و دست آخر هم با ایرادهای فنی زیادی روبه‌رو می‌شوید. اما خوش‌بختانه سازندگان و ناشران در سال‌های گذشته توجه ویژه‌ای به این پلتفرم محبوب نشان داده‌اند و حتی بازی‌های قدیمی‌تر خود را نیز با کیفیت بسیار بهتر بازنشر می‌کنند. حالا در موج تازه بازنشر بازی‌ها نوبت به بانوی اکشن رسیده است تا مهمان کاربران کامپیوتر‌ها باشد.

سبک:  اکشن
پلتفرم:   PC
تهیه‌کننده: PlatinumGames
سازنده:   PlatinumGames
 

مطلب پیشنهادی

معرفی جدیدترین بازی‌های پی‌سی و کنسول
یک نگاه، چند بازی شماره ۱۸۷

طوفان گلوله Vanquish                                                                  

استودیوی پلاتینیوم را همه با بازی‌های اکشن و ضرباهنگ بالا می‌شناسند و خبر خوش برای طرف‌داران این است که «بایونتا» تنها بازی که توسط این استودیو برای کامپیوتر‌های شخصی بازنشر می‌شود، نخواهد بود. اگر فکر می‌کنید مجموعه «چرخ‌های جنگ» دیگر فرصتی برای ایده‌های جدید باقی نگذاشته است، باید «درهم شکستن» را بازی کنید. این بازی افزون بر اینکه توسط شینجی میکامی کارگردان افسانه‌ای دنیای بازی ساخته شده، استاندارهای نوینی را هم در سبک تیراندازی سوم‌ شخص معرفی کرده است و هرچه چرخ‌های جنگ شما را به پناه گرفتن تشویق می‌کند، درهم شکستن شما را در طوفانی از گلوله رها می‌کند.

سبک:  تیراندازی سوم‌ شخص
پلتفرم:   PC
تهیه‌کننده: PlatinumGames
سازنده:   PlatinumGames
 

مطلب پیشنهادی

معرفی جدیدترین بازی‌های پی‌سی و کنسول
یک نگاه، چند بازی شماره ۱۸۸

در برابر قهرمانان Injustice 2                                                    

بسیار کم پیش می‌آید که دو بازی مبارزه‌ای خوش‌ ساخت و عالی با فاصله زمانی بسیار کمی از یکدیگر منتشر شوند، اما قبل از آنکه شماره هفتم از مجموعه قدیمی و محبوب «تکن» را بازی کنید، می‌توانید با بتمن و دیگر شخصیت‌های دنیای DC سرگرم شوید. «بی‌عدالتی» یکی از بهترین بازی‌های مبارزه‌ای نسل هفتم بود که حتی نسخه بهبود یافته آن نیز برای نسل هشتم منتشر شد و حالا یک بار دیگر نوبت به همراهی بتمن و یارانش در برابر دفع یک تهدید جدید رسیده است. 
«بی‌عدالتی ۲» تنها رقیب «تکن ۷» برای بهترین بازی مبارزه‌ای سال است.

سبک:  مبارزه‌ای
پلتفرم:   PC, PS4, Xbox One 
تهیه‌کننده: Warner Bros
سازنده:   NetherRealm Studios 

مطلب پیشنهادی

معرفی ۴ بازی کوچک برای پی‌سی و موبایل
دنیای بزرگ بازی‌های کوچک شماره ۱۸۸

بیگانه Prey          

بتسدا یکی از معدود ناشران و تهیه‌کنندگانی است که با صبر و حوصله فراوانی روند ساخت و توسعه بازی‌هایش را دنبال می‌کند و تا از کیفیت نهایی راضی نباشد، آن‌ها را منتشر نمی‌کند. اگرچه نام بتسدا برای مخاطبان قدیمی بازی‌ها کاملاً شناخته شده است، اما همین نام کافی است تا با خیال راحت «طعمه» را بازی کنید و از سرگردانی و اضطراب ناشناخته‌ها در ایستگاه فضایی لذت ببرید. اگر از طرف‌داران مجموعه «بایوشاک»، «نیمه‌عمر» و مجموعه فیلم‌های «بیگانه» هستید، هرگز نباید این بازی اول شخص خوش ‌ساخت را از دست بدهید.

سبک:  اول شخص
پلتفرم:   PC, PS4, Xbox One 
تهیه‌کننده: Bethesda Softworks
سازنده: Arkane Studios 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟