افزایش بهره‌وری با نرم‌افزارهای رایگان
۲۰ اپلیکیشن برای کسب‌وکارهای کوچک (بخش دوم: نرم‌افزارهای پرداخت)
اداره کردن کسب‌وکارهای کوچک ضمن رسیدگی به شکایات مشتریان، پیگیری زمان‌بندی کار کارمندان و نظارت بر هزینه‌ها، کار دشواری است. اگر به دنبال افزایش بهره‌وری و سازمان‌دهی هستید یا اگر در نقش کارآفرین قصد دارید زندگی خود را کمی آسان‌تر کنید، یک اپ خوب، همان چیزی است که به آن نیاز دارید. برای اینکه به شما کمک کنیم در دریای بی‌پایان اپ‌ها گشتی بزنید، فهرستی از بهترین اپ‌ها را گردآوری کرده‌ایم. این 20 اپ کمک می‌کنند فهرست وظایف روزانه خود را در کسب‌وکار کوچکتان سازمان‌دهی کنید و همچنان در صدر باشید.

Expensify:  زمانی که در سفری تجاری به سر می‌برید، ثبت هزینه‌ها می‌تواند دردسرساز باشد. Expensify این فرایند را تا حد زیادی آسان‌ می‌سازد. می‌توانید کارت پیش‌پرداز (debit card) یا کارت اعتباری خود را به اکانت Expensify لینک کنید؛ به این ترتیب هزینه‌ها مستقیماً در گزارش هزینه قرار می‌گیرند.

مطلب پیشنهادی

۲۰ اپلیکیشن برای کسب‌وکارهای کوچک (بخش اول: نرم‌افزارهای ارتباطی)

اگر نمی‌خواهید این کار را انجام دهید، می‌توانید با استفاده از گوشی خود از قبض‌های رسید عکس بگیرید؛ Expensify به طور خودکار اطلاعات مربوطه را از این قبض‌ها استخراج می‌کند. سپس می‌توانید گزارش هزینه‌ای تهیه کنید که تنها چند دقیقه طول می‌کشد. Expesify به ازای هر اکانت فعال برای گروه یا کاربران شرکت، ماهیانه بین 5 تا 9 دلار هزینه برمی‌دارد و شرکت‌هایی با بیش از هزار کارمند می‌توانند از قیمت‌های اختصاصی بهره‌مند شوند. این اپ در تمام گوشی‌ها از جمله آیفون، اندروید، بلک‌بری و ویندوز فون و در تمام دسکتاپ‌ها کار می‌کند.

PayPal:  این اپ پلتفرم مناسبی برای پرداخت است، گاهی به عنوان مالک کسب‌وکاری کوچک، باید کارهای زیادی انجام دهید. PayPal این امکان را می‌دهد که حساب پیش‌پرداز یا اعتباری یا دیگر حساب‌های بانکی خود را به اکانت PayPal خود لینک کنید؛ به این ترتیب تراکنش‌ها سریع و آسان می‌شوند. PayPal در واکنش به ظهور Square، اپلیکیشنی ساخت که به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد از کارت‌خوان آی‌پد و PayPal به عنوان دفتر ثبت قابل حمل استفاده کنند. طرح خدمات بازرگانی استاندارد PayPal رایگان است و می‌توانید کارت‌های اعتباری و PayPal را در سایت خود و در فروشگاه بپذیرید. طرح حرفه‌ای هر ماه 30 دلار هزینه دارد و شامل ویژگی‌هایی همچون امکان میزبانی و سفارشی کردن پرداخت آنلاین است.  شرکت PayPal همچنین به شرکت‌هایی که پرداخت‌هایشان را به مدت حداقل سه ماه با PayPal انجام داده باشند و در سال حداقل 20.000 دلار از فروش اپ PayPal کسب کنند، وام‌ کسب‌وکارهای کوچک عرضه می‌کند. 

Square:  این اپ پرداخت، از کارت‌خوان اعتباری قابل حملی برای انجام تراکنش‌های سریع و راحت استفاده می‌کند. Square مخصوص کسب‌وکارهایی نظیر سالن‌های زیبایی و مغازه‌های خرده‌فروشی است. کسب‌وکار شما با هر بار کارت کشیدن 2.75 درصد شارژ می‌شود و به طورخودکار از خرید کسر خواهد شد و روز بعد در حساب بانکی شما منعکس می‌شود.  Square برای پرداخت‌های همراه مثل Apple pay یک کارت‌خوان بدون تماس و کارت‌خوان تراشه ارائه می‌دهد که برای پرداخت پیش از موعد 49 دلار و برای هر تراکنش 2.75 دلار هزینه برمی‌دارد. کسب‌وکارهای بزرگ‌تر با درآمد سالیانه بیش از 250.000 دلار می‌توانند برای دریافت قیمت‌های اختصاصی با Square تماس بگیرند. این اپ در تمام دستگاه‌ها و سیستم‌عامل‌ها کار می‌کند.

Gusto: برای کارفرمایانی که از Gusto استفاده می‌کنند که پیش‌تر با عنوان ZenPayroll شناخته می‌شد، کل فرایند حقوق و دستمزد، مالیات و مزایا بسیار ساده‌تر شده است. این شرکت در حال حاضر به بیش از 25.000 مشتری خدمات‌رسانی می‌کند. علاوه بر پذیرش سازمانی کارمندان به صورت آنلاین (onboarding)، این اپ به طور خودکار استخدامی‌های جدید در دولت را گزارش می‌دهد، کسر مزایا و پرداخت پاداش کارگران را خودکار کرده و فیش حقوقی دیجیتالی به کارمندان ایمیل می‌کند. Gusto دارای قیمت پایه 29 دلار در ماه و 6 دلار در ماه به ازای هر نفر است و یک کسب‌وکار با 10 کارمند هر ماه باید 89 دلار بپردازد.

==============================

شاید به این مقالات هم علاقمند باشید:

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟