در بازی زندگی ادامه دهید
۴۰ نقل قول فوق‌العاده که به ما انگیزه می‌دهند!
افراد موفق و تاثیرگذار به ما الهام می‌بخشند تا بتوانیم بهترین باشیم و کارهای بهتری انجام دهیم. آن‌ها نویددهنده آینده‌ای روشن هستند. آن‌ها به ما می‌آموزند که اگر رویایی در سر داریم با سخت کوشی و تلاش می‌توانیم تفاوت ایجاد کنیم.

روزهای سخت و دشوار اجتناب ناپذیرند، اما ما به انگیزه‌ نیاز داریم تا به احساساتمان غلبه کرده و بهتر عمل کنیم. این 40 نقل قول فوق‌العاده از آدم‌های بسیار تاثیرگذار به شما کمک می‌کنند همچنان در راس کسب و کار و زندگی خود باقی بمانید. اگر به هر دلیلی امروز احساس خوبی ندارید، با خواندن این نقل‌ قول‌ها می‌توانید انگیزه بگیرید و با وضعیت فعلی خود مقابله کنید.

مطلب پیشنهادی

۷ عادت اسرارآمیز میلیونرهای خودساخته!
عادت‌های ارزشمندی که ما را میلیونر می‌کنند!

1- " من هنوز هم یک جستجوگر هستم، اما از سوال کردن از کتاب‌ها دست برداشته‌ام؛ می‌خواهم به زمزمه‌های درونم گوش دهم."

2- " اگر زندگی ساز مخالف می‌زند، نگذارید که سرود شما را قطع یا متوقف کند."

3- مانکن‌ها نمی‌توانند خودشان لباس بپوشند. سنگ‌ها به همانجایی می‌روند که شما پرتشان می‌کنید."

4- " انتقادها حواس شما را پرت نکنند. به خاطر داشته باشید که برخی‌ها فقط زمانی احساس موفقیت می‌کنند که به شما نیش می‌زنند."

5- " درد موقتی است اما ترک کردن همیشگی."

6- " این سنگینی بار نیست که کمر شما را می‌شکند، بلکه روشی است که آن را حمل می‌کنیم."

7- " اگر می‌خواهید کشتی بسازید، مردان را برای جمع کردن چوپ، تقسیم کار و دستور دادن، فرا نخوانید. در عوض، شور و اشتیاق زدن به دریای بی‌انتها و بی‌کران را به آن‌ها بیاموزید."

8- " فرصت‌ها می‌آیند و می‌روند، اگر کاری نکنید، برای همیشه از دستشان می‌دهید."

9- " پیش بروید. ادامه دهید. هدف‌های بزرگ داشته باشید. برای اوج گرفتن برنامه‌ریزی کنید. کنار باند فرودگاه ننشینید و انتظار داشته باشید کسی بیاید و هواپیما را هل بدهد. روش خود را عوض کنید و ارتفاع بگیرید."

10- " تفاوت ایجاد کنید و تصمیم بگیرید که می‌خواهید این تفاوت از چه نوعی باشد."

11- " آیا می‌خواهید خودتان را بشناسید؟ نپرسید. عمل کنید! عملتان شخصیت شما را تعریف خواهد کرد."

12- " یک روز کافی است که از ما شخصی کمی بزرگتر و یا کمی کوچکتر بسازد."

13- " شکست دادن کسی که هرگز تسلیم نمی‌شود، کار دشواری است."

14- " پیش بروید و کوه‌های جلوی راهتتان را فتح کنید."

15- " حرف‌هایی که از دهان‌تان خارج می‌شوند، زندگی شما را تعیین نمی‌کنند. آنچه را که برای خودتان زمزمه می‌کنید، بیشترین قدرت را دارد."

16- " تنها کسی که قرار است به آن تبدیل شوید، همان کسی که خودتان تصمیم می‌گیرید باشید."

17- " زندگی همان چیزی است که خودتان می‌سازید. همیشه این گونه است. همیشه این گونه خواهد بود."

18- " برای خودت کار انجام بده. از شما انتظار نمی‌رود که جهان را تغییر دهید. از شما انتظار نمی‌رود خانواده و دوستانتان را تحت تاثیر قرار دهید. همانی باشید که هستید یا این که دوست دارید باشید."

19- " اگر تمایلی به آموختن نداشته باشید، هیچ کس نمی‌تواند به شما کمک کند. اگر تصمیم داشته باشید یاد بگیرید، کسی نمی‌تواند شما را متوقف کند."

20- " برخلاف آنچه به ما گفته می‌شود، زندگی ساده است. ما با انتخاب‌هایمان پیچیده‌اش می‌کنیم."

21- " بزرگ‌ترین ریسک این نیست که اهداف بسیار بزرگی تعیین کنیم و نتوانیم به آن‌ها برسیم، بلکه این است که اهداف کوچکی را در نظر بگیریم و در انجام آن‌ها موفق باشیم."

22- " شکست زمانی است که شما تسلیم می‌شوید. یک برنده واقعی کسی است که تسلیم نمی‌شود، حتی زمانی که فکر می‌کند همه چیزش را از دست داده است."

23-"فکر نکنید سرمایه‌گذارها میلیون‌ میلیون پول روی میز شما می‌گذارند تا شما خانه بزرگتر یا ماشین جدیدتر بخرید و آخر هفته به خوش‌گذرانی بپردازید و یا این که سبک زندگی خود را ارتقاء دهید."

24- " موفقیت نتیجه عمل است. از حرف زدن اجتناب کنید و به عمل بپردازید."

25- " از این دو گروه بپرهیزید: کسانی که فکر می‌کنند وضعیت‌تان بهتر از وضعیتی که در آن به دنیا آمده‌اید، نخواهد شد یا کسانی که فکر می‌کنند هیچ‌گاه پیشرفتی نسبت به موقعیتی که در آن هستید، نخواهید داشت."

26- " آیا می‌دانید امروز همان فردایی است که دیروز در موردش حرف می‌زدید؟ این وظیفه شما است که زندگی را برای بهتر شدن تغییر دهید."

27- " برخی‌ها نیاز به جنگیدن دارند، برخی‌ها نیاز به قربانی شدن و برخی‌ها باید الهام بگیرند و برخی دیگر باید قهرمان شوند."

28- " هدف کامل شدن نیست. بلکه تلاش است. و وقتی شما آن تلاش را هر روز وارد زندگی خود می‌کنید، آنجا است که دگرگونی اتفاق می‌افتد. این گونه است که تغییر رخ می‌دهد."

29- " اگر می‌خواهید به آسمان پرواز کنید، باید زمین را ترک کنید. اگر می‌خواهید جلو بروید، باید گذشته را که شما را پایین می‌کشد، کنار بگذارید."

30- " با پر وبال دادن به افکار منفی خود، آن‌ها را تقویت نکنید، چون باعث ناامیدی، نگرانی و ناراحتی شما در زندگی می‌شوند."

31-" سفر کردن دشوار می‌گردد اگر مقصد را بدانید و از مسیر صحیح آگاه نباشید، شاید یک قدرت فوق‌العاده، استقامت فیزیکی و اخلاقی شما را آزمایش می‌کند."

32-" می‌گویند وقتی نمی‌توانید راه پله را ببینید، ایمان اولین قدم را برمی‌دارد. در واقع، عقل آسانسور پشت راه‌پله را که می‌تواند شما را به طبقه بالا ببرد، می‌بیند."

33- " گاهی‌ اوقات این پیچیدگی است که در ذهن ما جا خوش کرده است."

34- " برخی آدم‌ها به دنیا آمده‌اند تا زنده بمانند. مهم نیست چه بر سر راهشان قرار می‌گیرد و چقدر دردسر می‌کشند، آن‌ها زندگی می‌کنند."

35- " در برخی جاها، اتفاقات باورنکردنی رخ می‌دهد. بیرون نروید تا محل رخ دادن آن اتفاقات را پیدا کنید، بلکه بیرون بروید و کاری کنید اتفاق بیافتند."

36-"هرگز نباید مسئولیت زندگی خود را به دوش دیگری بیاندازید."

37- "کارهایی که در آن‌ها تبحر دارید و از شما انتظار می‌رود، انجام دهید. کنجکاو باشید. منتظر فوران الهامات یا بوسه جامعه بر پیشانی خود نباشد. توجه کنید. توجه نقش بسیار مهمی دارد. توجه شما را به دیگران وصل می‌کند. توجه شما را مشتاقتر می‌کند."

38-" مردم می‌گوید انگیزه ماندگار نیست. خوب حمام کردن هم اینگونه است. برای همین توصیه می‌شود هرروز این کار را انجام دهید."

39- "نشاط، نیروی زندگی، انرژی و روح بخشی در عمل تفسیر می‌شوند."

 40-" اگر زندگی خسته کننده و مصیبت‌باری دارید، به این خاطر است که افراد درستی را برای راهنمایی خواستن انتخاب نکرده‌اید، پس کسی را غیر از خودتان سرزنش نکنید."

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟