گالری عکس: تصاویر روز اول نمایشگاه تلکام 2015 (بخش دوم)
تلکام بزرگ‌ترین گردهمایی صنعت مخابرات و ارتباطات ایران است. شرکت‌های ارائه‌دهنده تجهیزات و سرویس‌های اینترنت و شبکه، اپراتورهای مخابراتی، سرویس‌دهنده‌های باندپهن و رادیویی، شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌های تولیدکنندهکننده برنامه‌های کاربردی و اپلیکیشن و بسیاری از شرکت‌های مرتبط را می‌توانید تا 7 مهرماه در این رویداد بزرگ از نزدیک ملاقات کنید. سایت ماهنامه شبکه سعی دارد طی برگزاری این نمایشگاه گزارش‌های اختصاصی تصویری و ویدیویی برای علاقه‌مندان فراهم کند.

در این نمایشگاه حدود 212 شرکت داخلی و 80 شرکت خارجی از 18 کشور جهان شرکت دارند و خدمات و محصولات خود را در حوزه‌های مرتبط با نمایشگاه ارایه می‌کنند. بسیاری از شرکت‌های مطرح داخلی در حوزه مخابرات و ارتباطات و اطلاع‌رسانی در این نمایشگاه حضور داشته و تعدادی نیز اعلام کرده‌اند که از محصولات و خدمات شاخص و جدیدی در این نمایشگاه پرده‌برداری خواهند کرد.

ساعات بازدید از نمایشگاه 9 صبح تا 5 عصر است. بازدیدکنندگان می‌توانند برای انجام ثبت‌نام آنلاین به اینجا مراجعه نمایند. همچنین در روزهای برگزاری نمایشگاه  بازدیدکنندگان می‌توانند از طریق ارسال یک پیامک خالی به شماره 10001660 یا 50001660 نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند. 

با گزارش تصویری دوم از روز اول تلکام 2015 با ما همراه باشید: 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟