بسته مکالمه و اینترنت ویژه همراه اول
10/02/1401 - 18:05
 هدیه ویژه همراه اول به مناسبت عید فطر 1401
همراه اول به‌مناسبت «عید سعید فطر» برای تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان بسته ترکیبی با تخفیف ویژه در نظر گرفته است.

 

مطلب پیشنهادی

معرفی بسته‌ های اینترنت بلندمدت همراه اول
به‌همراه راهنمای فعال سازی

هدیه ویژه همراه اول به مناسبت عید فطر 1401

  • به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به مناسبت «عید سعید فطر» برای تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان بسته ترکیبی با تخفیف ویژه در نظر گرفت.

 هدیه همراه اول به مناسبت عید فطر چیست؟

  • این بسته ترکیبی برای مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول شامل «3 گیگابایت اینترنت و 3 ساعت مکالمه درون شبکه به مدت 33 روز» است.

کد دستوری فعالسازی هدیه همراه اول برای مشترکان دائمی و اعتباری

  • مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می توانند با شماره گیری کددستوری  #67*100*  «ستاره 100 ستاره 67 مربع نسبت به خریداری آن با قیمت ویژه 10 هزار تومان اقدام کنند.

مطلب پیشنهادی

خرید شارژ همراه اول
روش‌های مختلف خرید شارژ همراه اول

کد دستوری فعالسازی هدیه همراه اول برای مشترکان انارستان

  • مشترکان انارستان همراه اول نیز می توانند همین بسته را با شماره گیری کد دستوری  #6671*100* «ستاره 100 ستاره 6671 مربع» و با قیمت ویژه 5 هزار تومان خریداری کنند.

مهلت استفاده از هدیه هدیه همراه اول ویژه عید فطر

  • مدت زمان فعالسازی این بسته های ترکیبی ویژه عید فطر همراه اول از امروز شنبه 10 اردیبهشت ماه تا 14 اردیبهشت ماه است که امکان فعالسازی آن از طریق اپلیکیشن «همراه من» نیز وجود دارد.

* مشترکانی که حجم اینترنت و مکالمه آنان در بازه زمانی در نظر گرفته شده به اتمام برسد، قادر به خرید مجدد بسته مذکور هستند.

ایسوس

نظر شما چیست؟