بازار تلویزیون‌های فوق بزرگ هر روز داغ‌تر می‌شود
تلویزیون فوق‌بزرگ 88 اینچی QLED سامسونگ وارد بازار می‌شود
سامسونگ جدیدترین تلویزیون خود از خانواده QLED را معرفی کرد: مدل Q9 با اندازه حیرت‌انگیز 88 اینچ. در ساخت این تلویزیون از فناوری نقطه کوانتومی فلزی استفاده شده و بالاترین کیفیت ممکن با 100 درصد حجم رنگ به بیننده هدیه داده می‌شود.

اگر قصد خرید این تلویزیون را دارید باید به‌فکر خالی کردن فضای داخل خانه باشید چون محصول جدید سامسونگ به‌معنای واقعی کلمه غول‌پیکر است. سامسونگ خبر داد که جدیدترین تلویزیون QLED این شرکت با اندازه فوق‌العاده 88 اینچ وارد بازار آمریکای شمالی می‌شود. تلویزیون سامسونگ Q9 QLED یک پنل 89 اینچی دارد و این غول کره‌ای با افتخار می‌گوید که ورود این تلویزیون فوق بزرگ باعث تثبیت جایگاه این شرکت در صدر بازار جهانی تلویزیون‌های با کیفیت خیلی بالا می‌شود.

مطلب پیشنهادی

تلویزیون‌های نقطه کوانتومی
رويکرد تازه شرکت‌های تلويزيون‌ساز

طراحان تلویزیون Q9 برای طراحی این محصول فضای زندگی خریدار را کاملا مدنظر داشته‌اند به‌همین دلیل، کیفیت تصویر این تلویزیون استثنایی و بی‌نظیر است و از طرف دیگر طراحی آن فوق‌العاده زیبا و شیک است. مجله معتبر آلمانی Video Magazin که عمده شهرت آن در حوزه لوازم و دستگاه‌های مصرفی الکترونیکی است بالاترین امتیازات ممکن را به تازه‌ترین ساخته سامسونگ داده است.

به‌گفته سامسونگ، Q9 اولین تلویزیونی است که توانسته به 100 درصد حجم رنگ دست پیدا کند. آن‌ها برای رسیدن به این موفقیت از فناوری نقطه کوانتومی فلزی استفاده کردند تا تصاویر زیبا و با بالاترین کیفیت رنگ را به مصرف‌کننده ارائه دهند. علاوه بر این، شفافیت قابل توجه و طیف وسیعی از رنگ از دیگر ویژگی‌های بارز این تلویزیون است.

با توجه به افزایش تقاضا برای نمایشگرهای بزرگ‌تر، سامسونگ فعالیت‌های خود را متوجه این بخش از بازار کرده و در حال حاضر تلویزیون‌های QLED این شرکت در اندازه‌های 55، 65 و 75 اینچ در بازار وجود دارد. به‌زودی مدل 88 اینچی این خانواده وارد بازارهای آمریکای شمالی می‌شود ولی هنوز هیچ قیمتی برای آن اعلام نشده است. بازارهای اروپا از حدود چند ماه دیگر پذیرای این محصول بی‌نظیر خواهند بود.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟