برای بازار هند
شیائومی اولین تقویت‌کننده وای‌فای خودش را معرفی کرد
شرکت معروف چینی شیائومی امروز مجموعه‌ای از تجهیزات جانبی و گجت‌های جدید خود را در هند معرفی کرد که در میان‌شان یک تقویت‌کننده وای‌فای کوچک نیز دیده می‌شود.

برای اولین بار است که شیائومی از یک تقویت‌کننده وای‌فای رونمایی می‌کند. این شرکت تا پیش از این از چندین مدل روتر بی‌سیم خود برای مشتریا‌نش رونمایی کرده بود اما امروز شاهد معرفی اولین تقویت‌کننده وای‌فای یا Wi-Fi repeater به نام Mi Wi-Fi Repeater 2 هستیم. 

مطلب پیشنهادی

مزایا و معایب دوربین‌های وای‌فای مجهز به باتری
دوربين وای‌فای با سیم بهتر است یا بدون سیم؟!

تقویت‌کننده وای‌فای شیائومی با غالب روترها و برندهای بازار سازگاری و هم‌خوانی دارد و به طور ساده و ارزان‌قیمتی می‌تواند یک شبکه وای‌فای را توسعه دهد. این تقویت‌کننده وای‌فای به طور مشخص برای کاربران خانگی و شبکه وای‌فای خانگی طراحی شده است. Mi Wi-Fi Repeater 2 کوچک است و بسیار سریع نصب می‌شود. این محصول روی فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز و با سرعت ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه کار می‌کند.

حداکثر ۱۶ دستگاه می‌توانند به این تقویت‌کننده متصل شوند و در خودش از آنتن‌های با کارایی بالای PCB سود می‌برد تا بتواند سیگنال‌های دریافتی از روتر اولیه و اصلی را بازسازی و تقویت‌ کند و دوباره به سوی کلاینت‌ها بفرستد. این تقویت‌کننده از یک درگاه USB سود می‌برد که می‌تواند برای شارژ و اتصال به برق یا دستگاه‌هایی مانند نوت‌بوک و پاوربانک استفاده شود. 

شیائومی این محصول را با قیمت ۱۵ دلار و از ۲۰ ژوئن روانه بازار هند خواهد کرد. 

 

برچسب: