یک دوربین شگفت‌انگیز
دوربین 360 درجه‌ای ریکو استریم‌های 24 ساعته ضبط می‌کند
در جریان رویداد CES امسال، شرکت ریکو از دوربین 360 درجه پیشرفته خود به نام Ricoh R رونمایی کرد. دوربینی که قادر است تا 24 ساعت و بدون وقفه ویدیوهای زنده را استریم کند.

ریکو در نظر دارد همراه با دوربین Ricoh R که یک دوربین 360 درجه به شمار می‌رود، به دنیای استریم‌های زنده راه پیدا کند. این دوربین نه چندان ظریف شباهت خیلی زیادی به Theta S و مدل ارزان‌تر SC دارد که پیش از این عرضه شده‌اند. دوربین Ricoh R این توانایی را دارد تا به استریم زنده ویدیوهای 360 درجه با تفکیک‌پذیری 2K و نرخ 30 فریم در ثانیه بپردازد.

دوربین یاد شده این توانایی را دارد تا تصاویر به دست آمده از لنزهای دوگانه خود را به صورت بلادرنگ ترکیب کند. ریکو گفته است: «اگر این دوربین را به یک منبع انرژی متصل کنید، تا 24 ساعت قادر است ویدیو 360 درجه را استریم کند.» اما سوال اصلی این است که شما به چه دلیلی باید مشتاق باشید تا استریم‌های زنده 24 ساعته 360 درجه‌ای را ضبط کنید؟ شاید به همین دلیل است که ریکو در زمینه بازاریابی این محصول از این دوربین به عنوان یک کیت توسعه نام برده است. این شرکت امیدوار است، مصرف کنندگانی همچون هنرمندان، گیمرها، پژوهشگران و استاتید مشتاق باشند تا دوربین Ricoh R را خریداری کنند.

البته ریکو در ارتباط با زمان عرضه این دوربین به بازار صحبتی نکرده است، اما به نظر می‌رسد این دوربین در آینده نزدیک به بازار عرضه نخواهد شد. با این وجود، دوربین Ricoh نشان می‌دهد که ریکو در حال توسعه دوربین‌های خود بر مبنای دوربین‌های Thera  است. مشکلی که دوربین‌های Thera داشتند این بود که کیفیت تصاویر گرفته شده با آن‌ها آن‌گونه که باید و شاید خوب نبود. اما به هر ترتیب ما به محصول جدید این شرکت خوش‌آمد می‌گوییم.

برای مشاهده دیگر اخبار نمایشگاه CES 2017 می‌توانید اینجا کلیک کنید. 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟