گسترش همکاری‌ها با کشورهای منطقه
وزیر ارتباطات آذربایجان از شرکت مبین‌نت بازدید کرد
وزیر ارتباطات و فناوری‌های نوین آذربایجان که به دعوت وزیر ارتباطات کشورمان به ایران سفر کرده بود، از شرکت ارتباطات مبین‌نت بازدید کرد. «رامین قلی‌زاده» در سفرش به ایران در کنار هیئت همراه، دوشنبه 26 مهر ماه از شرکت ارتباطات مبین‌نت بازدید کرده و از نزدیک با نحوه ارایه خدمات اینترنت باندپهن بی‌سیم توسط مبین‌نت و همچنین ارایه محصول جدید TD-LTE آشنا شد.

 
در ابتدای این جلسه، مدیرعامل مبین‌نت ضمن خوش‌آ‌مدگویی به ایشان و همراهانشان، این جلسه را فرصت مناسبی برای گسترش همکاری‌های مبین‌نت در فضای بین‌المللی و ارتباط با سایر کشورهای منطقه دانست. همچنین وزیر ارتباطات آذربایجان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه، امکان حضور مبین‌نت به عنوان گسترده‌ترین اپراتور بی‌سیم ثابت در منطقه را مثبت ارزیابی کرده و در خصوص همکاری‌های لازم در این مسیر قول مساعد داد.

ماهنامه شبکه: وزیر ارتباطات آذربایجان از شرکت مبین‌نت بازدید کرد

در ادامه، وی با همراهی مدیرعامل و معاون بازاریابی و فروش و معاون عملیات شرکت ارتباطات مبین‌نت، از بخش‌های مختلف شرکت نظیر واحدهای تکنولوژی، طراحی، آی‌تی، نگهداری شبکه، مرکز خدمات مشترکان، آماده‌سازی تجهیزات سایت‌ها و مودم‌ها بازدید کرده و از پویایی اقدامات انجام شده ابراز رضایت کرد. 

قلی‌زاده گفت: «مبین‌نت توانسته است با بکارگیری فناوری‌های نوین در این حوزه جایگاه مناسبی را به دست آورد و قطعا می‌تواند با دید جهانی، شبکه مبین‌نت را در سطح دنیا مطرح کند.»

 

ایسوس

نظر شما چیست؟