آموزش نصب پردازنده‌های «کیبی‌لک» روی مادربردهای سری 100 ایسوس + لینک دانلود فایل به‌روزرسانی
در ماه گذشته اینتل نسل هفتم پردازنده‌های خود را با نام «کیبی‌لک» معرفی کرد. این پردازنده دومین محصول چرخه تاک است و از سومین ویرایش لیتوگرافی 14 نانومتری بهره می‌برد. اگرچه این پردازنده با چیپ‌ست جدید سری 200 اینتل عرضه می‌شود؛ اما ایسوس اعلام کرده که امکان استفاده از پردازنده‌های جدید کیبی‌لک بر روی مادربردهای سری 100 این شرکت وجود دارد.

شرکت ایسوس به کاربران خود اطمینان داد که با به‌روزرسانی بایوس مادربوردهای سری 100 خود می‌توانند از پردازنده‌های نسل هفتم اینتل با معماری کیبی‌لک هم استفاده کنند. ایسوس با استفاده از راهکار EZ Flash 3 امکان به‌روزرسانی امن و راحت را برای کاربران خود مهیا کرده است. به این منظور فقط کافی است وارد بایوس شده و به بخش به‌روزرسانی بایوس توسط EZ Flash 3 مراجعه کنید و روی دکمه «دریافت از اینترنت» کلیک کنید. مادربورد به‌طور خودکار آخرین نسخه بایوس سازگار با مادربورد شما را دریافت کرده و پس از اعتبارسنجی، به‌روزرسانی را انجام می‌دهد.

با راهکارنصب پردازنده‌های «کیبی‌لک» بر روی مادربردهای سری 100 ایسوس آشنا شوید

همچنین در صورتی که از مادربوردهای رده بالا استفاده می‌کنید، می‌توانید با دریافت بایوس از سایت ایسوس، آن را درون یک حافظه فلش ریخته و فقط برای سه ثانیه دکمه USB BIOS Flashback یا ROG Connect را فشار دهید تا به‌صورت کاملاً خودکار، بایوس از فلش شما خوانده شده و عملیات به‌روزرسانی انجام شود. با توجه به تاریخچه مشکلات پیش آمده در هنگام به‌روزرسانی بایوس، ایسوس پس از چند مرحله چک کردن فایل، به‌روزرسانی کامل را بدون خطا انجام می‌دهد. برای دریافت و اطلاع از آخرین به‌روزرسانی‌ها به سایت ایسوس به نشانی www.asus.com مراجعه کنید.

 

 

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال