با هدف کمک به کودکان بیمار و نیازمند
راه‌اندازی نخستین بازارچه خیریه اینترنتی
گروه خیریه «کودکان فرشته‌اند» در راستای اهداف خود تصمیم دارد بازارچه خیریه‌ای راه‌اندازی کند که سود حاصل از فروش اجناس به صندوق خیریه و برای کودکان بیمار صرف شود. طلیعه جعفری، مسئول خیریه اینترنتی «کودکان فرشته‌اند» می‌گوید: « اغلب خیریه‌ها بازارچه حضوری برگزار می‌کنند و در غرفه‌های اجاره‌ای به عرضه محصولات خود به نفع کودکان بیمار می‌پردازند که این امر نیازمند پرداخت هزینه جهت اجاره مکان است.»

shabake-mag.jpg

این بازارچه‌ اینترنتی است که دیگر نیازی به حضور فیزیکی و اجاره غرفه ندارد و علاقه‌مندان در هرکجای کشور می‌توانند از آن به‌راحتی خرید کنند. طلیعه جعفری مسئول خیریه اینترنتی کودکان فرشته اند در این باره می گوید: «اغلب خیریه‌ها بازارچه حضوری برگزار می‌کنند به این صورت که در غرفه‌های مختلف سالن فروش، که توسط خیریه‌ها اجاره شده است به عرضه محصولات خود می‌پردازند و این امر نیازمند پرداخت هزینه اجاره مکان برای ارائه محصولات مورد نظر خیریه‌ها است. هزینه پرداختی برای اجاره غرفه هم معمولا توسط غرفه‌داران پرداخت می‌شود یا درصدی از این هزینه‌ها به نفع خیریه‌های مورد نظر منظور می‌شود؛ اما این طرح برای اولین بار در ایران اتفاق می‌افتد و دلیل اجرای این بازارچه‌های خیریه، هزینه‌های بالا و زمان‌بری بازارچه‌هایی است که در فضای حقیقی برگزار می‌شوند.»
به گزارش مهر، جعفری تصریح کرد: «اساس شکل‌گیری بازارچه خیریه اینترنتی این است، خیریه‌ها هزینه‌هایی را برای اجاره سالن متحمل نشوند و علاوه بر تهرانی‌ها، همه استان‌ها به آن دسترسی داشته باشند. محصولات نیز از طریق پست در تهران حداکثر در۲۴ ساعت و در شهرستان‌ها حداکثر در ۷۲ ساعت به دست خریداران می‌رسد».

علاقمندان می‌توانند به سایت اینترنتی این موسسه به آدرس koodakan.bdok.ir مراجعه و لوازم موردنیاز خود را از میان کالاهای پیشنهادی انتخاب کنند.
 

ایسوس

نظر شما چیست؟