مسابقه مردمی اربعین
برای اربعین حسینی به ایرانسل ایده بدهید و اپلیکیشن بسازید!
با هدف تسهیل زیارت کربلای معلی و رفع نیازهای شرکت‌کنندگان در این فریضه دینی، شرکت ایرانسل مسابقه مردمی ارائه ایده و طراحی اپلیکیشن‌های تلفن همراه را برگزار می‌کند. علاقمندان به حضور در این مسابقه می‌توانند تا 22 شهریورماه و مصادف با عید سعید قربان، برنامه‌های کاربردی خود و ایده‌هایی که قابلیت تبدیل‌شدن به برنامه‌های کاربردی دارند را با موضوع‌ «راهپیمایی میلیونی زائران کربلای معلی» و با محوریت سهولت زیارت و رفع نیازهای شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی، در سایت ایرانسل ثبت کنند.

پس از ثبت ایده‌ها و برنامه‌ها، پذیرفته‌شدگان علاوه بر برخورداری از اجر معنوی کمک به تسهیل زیارت کربلای معلی، از حمایت شرکت ایرانسل در جهت تجاری‌سازی و بهره‌برداری از ایده‌ها و برنامه‌های ارائه شده در ایام اربعین حسینی امسال بهره‌مند می‌شوند. پدیدآورندگان و ایده‌پردازان حقیقی و حقوقی می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند و ایده‌ها و ساختار محتوایی اپلیکیشن‌ها باید در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد. هر پدیدآورنده و ایده‌پرداز می‌تواند حداکثر یک ایده یا اپلیکیشن را به دبیرخانه برگزاری مسابقات ارسال نماید. همچنین برنامه‌های ارسالی باید تحت سیستم عامل‌های Android یا iOS و Mobile Web App اجرا شود. 

پس از اتمام زمان ارسال برنامه‌ها و ایده‌ها، بررسی اولیه بر روی آن‌ها انجام شده و آثار واجد شرایط به مرحله بعد راه خواهند یافت. در این مرحله، داوران بررسی‌های لازم را با توجه به معیارهای در نظر گرفته شده انجام می‌دهند و آثار برگزیده جهت پیاده‌سازی و بهره‌برداری در زمان راهپیمایی اربعین حسینی انتخاب خواهند شد. علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند از وب‌سایت مسابقه مردمی اربعین به نشانی arbaeen.irancell.ir/Portal/Home بازدید کرده یا به دبیرخانه این مسابقه به آدرس تهران، میدان هروی، بلوار شهید پناهی نیا، خیابان زندی، خیابان قادری، کوچه علی دوست، پلاک مراجعه کنند.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال