نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی
پیش‌ثبت‌نام هفدهمین نمایشگاه تلکام شروع شد
فراخوان و آغاز مراحل ثبت‌نام متقاضیان مشارکت بخش داخلی هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی - ایران تله‌کام 2016 - به زودی آغاز خواهد شد. سایت ایران تلکام در اطلاعیه‌ای از کلیه متقاضیان مشارکت درخواست کرده تا با تکمیل فرم مربوطه، تقاضای اولیه خود را جهت ثبت در بانک اطلاعاتی نمایشگاه، تا قبل از شروع جانمایـی جهت امکان اطلاع‌رسانی به ستاد برگزاری نمایشگاه هفدهم تلکام ارائه نمایند. تاریخ دقیق آغاز مراحل جانمائی و ثبت‌نام قطعی از متقاضیان مشارکت نیز به زودی از طریق سایت رسمی این نمایشگاه و ارسال پیامک به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

فراخوان، اعلام تعرفه‌ها و آغاز مراحل ثبت نام متقاضیان مشارکت در بخش داخلی نمایشگاه ایران تله کام 2016 به زودی آغاز خواهد گردید. از کلیه متقاضیان مشارکت در بخش داخلی تقاضا می‌گردد تا درخواست اولیه  خود را با تکمیل فرم مربوطه جهت ثبت در بانک اطلاعاتی نمایشگاه، تا قبل از شروع جانمایـی جهت امکان اطلاع‌رسانی به ستاد برگزاری ارائه نمایند. تاریخ دقیق آغاز مراحل جانمائی و ثبت نام قطعی از متقاضیان مشارکت بخش داخلی به زودی از طریق سایت رسمی این نمایشگاه و ارسال پیامک به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

به گزارش ایران تله‌کام، لازم است تا متقاضیان مشارکت در بخش ریالی نسبت به ارائه مدارک زیر به ستاد برگزاری جهت بررسی موردنیاز، قبل از شروع جانمایی اقدام کنند:

- پروانه بهره برداری یا پروانه صنفی تولیدی معتبر

- ثبت آرم تجاری محصولات

- تائیدیه تولید براساس یکی از استانداردهای ملی و یا معتبر بین‌المللی

- بروشور و کاتالوگ شرکت متقاضی در خصوص کالاها و خدماتی که توسط شرکت‌کننده در نمایشگاه ارائه خواهد شد.

لازم به ذکر است، نامه‌های درخواست متقاضیان مشارکت فقط در صورت به همراه داشتن مدارک لازم جهت بررسی ارزی- ریالی به شرح فوق توسط ستاد برگزاری مورد پذیرش قرار می‌گیرند.

 لینک مستقیم دریافت فرم ارسال اطلاعات و درخواست اولیه متقاضیان 

برچسب: 

مطالب پربازدید روز