با Galaxy J4 2018 آشنا شوید
گوشی ارزان جدید سامسونگ در راه است
سامسونگ نه تنها در رده‌های بالا و میانی جدول، بلکه در بخش گوشی‌های ارزان هم فعالیت قابل قبولی دارد. هرچند گوشی‌های ارزان سامسونگ هم از خیلی از گوشی‌های بازار گران‌تر است، اما مردم به سامسونگ علاقه و اعتماد دارند. این شرکت حالا قصد دارد یک گوشی ارزان دیگر روانه بازار کند: Samsung Galaxy J4 2018

برای آشنایی با گوشی Galaxy J4 2018 سامسونگ، همراه شبکه باشید.

این گوشی پایین رده، از تراشه 4 هسته‌ای Exynos 7570 بهره می‌برد که توانایی پردازش تا 1.4 گیگاهرتز را دارد. در کنار این تراشه، سامسونگ روی J4 2018 از حافظه رم 2 گیگابایت استفاده کرده است تا این گوشی بتواند اندروید 8.0 را به اجرا دربیاورد. با توجه به سخت افزار نه چندان قدرتمند این گوشی، می‌توان حدس زد که این گوشی از سیستم عامل Android Go استفاده کند؛ اما این احتمال هیچ قطعیتی در پی ندارد.

در تصویر زیر می‌توانید عملکرد این گوشی را در آزمون‌های فنی ببینید:

نظر شما درباره گوشی جدید سامسونگ چیست؟


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: