آینده ارزهای مجازی روشن است؟
دستگیری پسر هفده ساله ژاپنی به اتهام سرقت ارزهای مجازی
پلیس ژاپن یک پسر 17 ساله را به دلیل انتشار یک بدافزار در زمینه ارزهای مجازی دستگیر کرد.

در شبکه بخوانید:

به گزارش Bleeping Computer یک پسر 17 ساله با انتشار بدافزاری در فروم‌های مربوط به ارز مجازی Monacoins اقدام به سرقت گذرواژه کیف پول‌های الکتریکی دارندگان این ارز مجازی کرده است. 

موناکوین اولین ارز دیجیتال ژاپنی است و در سطح جهان چندان شناخته شده نیست. در بازار ارزهای دیجیتال، موناکوین در رده هشتاد و هشتم قرار دارد.

البته این بدافزار را نمی‌توان مانعی در جهت پیشرفت ارزهای مجازی دانست؛ اما به هر حال نگرانی‌ها را در ارتباط با امنیت این ارزهای مجازی افزایش می‌دهد. 

این هکر جوان تا به این جای کار اتهامات وارده را رد کرده است، اما یکی از شاکیان مدارکی دارد که نشان می‌دهد 170 کوین از کیف پول مجازی‌اش به حساب این پسر وارد شده است که ارزش دلاری آن در حدود 500 دلار است.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز