سرویس انتقال دیتای شاتل راه اندازی شد
سرویس انتقال دیتا چیست؟
تعداد زیادی از مردم ایران، اپراتورهای تلفن همراه را محدود به همراه اول و ایرانسل می‌دانند. عده‌ای هم کمی بیشتر در جریانند و رایتل را هم می‌شناسند. در این بین، ممکن است عده‌ای هم یادی از تالیا کنند. اما درصد بسیار پایینی از مردم ایران اطلاع دارند که ما اپراتورهای دیگری هم داریم.

یکی از جدیدترین اپراتورهای تلفن همراه کشور، شرکت شاتل است. شاتل با سابقه طولانی در زمینه ارائه خدمات اینترنتی، یکی از گسترده‌ترین شبکه‌های خدمت‌رسانی را در ایران دارا است. این امر شاتل را بر آن داشته است که اقبال خود را در زمینه اپراتوری تلفن همراه هم بیازماید.

هر کسب و کاری وقتی قصد دارد در زمینه جدیدی هم فعالیت کند، باید نسبت به رقبای قدیمی‌تر چیز بیشتری برای عرضه داشته باشد؛ و الا دلیلی ندارد ما به سراغ شرکت تازه‌کاری برویم که هیچ شناختی از آن نداریم و می‌دانیم تجربه‌ای در آن زمینه جدید ندارد.

یکی از خدماتی که این اپراتور برای مشترکانش تدارک دیده و امیدوار است به واسطه آن تعداد بیشتری از مردم به استفاده از آن ترغیب شوند، سرویس انتقال دیتا است. این سرویس به شما اجازه می‌دهد باقیمانده دیتای خود را در صورت مصرف نشدن، به ماه بعدی منتقل کنید و به عنوان ترافیک رزرو، آن را پیش از بسته جدیدی که فعال کرده‌اید، مصرف کنید.

فایده این طرح این است که اگر مشترک کم‌مصرفی باشید و مقدار زیادی از ترافیکتان در موعد مقرر مصرف نشده باشد، ضرر نمی‌کنید و می‌توانید در بازه زمانی ماه بعد آن را مصرف کنید.

برای آشنایی با خدمات شاتل موبایل، به این لینک سر بزنید.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟