فن آوا هم به ترابایتی‌ها پیوست
فن آوا ، دومین شرکت ارائه دهنده بسته اینترنت غیرحجمی ترابایتی ماهانه
بازار داغ اینترنت غیر حجمی باعث بالا گرفتن رقابت بین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شده است. این مسئله به نفع مصرف‌کنندگان است؛ زیرا تمام شرکت‌ها برای از دست ندادن بازارشان، مجبور به ارائه طرح و تعرفه‌های بهتری هستند.

ما در سایت شبکه همیشه سعی داریم بهترین گزینه‌ها را به شما معرفی کنیم. اینترنت هم امروزه در سبد مصرف اکثر خانواده‌های ایران قرار دارد و لازم است به شما کمک کنیم که بهترین سرویس دهنده را انتخاب کنید. تعرفه‌های پیشین را می‌توانید در این جدول ببینید و مقایسه کنید.

پیش از این، شرکت پیشگامان اولین شرکتی بود که اینترنت غیر حجمی ماهانه ترابایتی را در اختیار خریداران گذاشته بود، اما حالا رقیب جدیدی در این راه پیدا کرده است و امیدواریم آخرین رقیب آن‌ها هم نباشد.

شرکت فن آوا امروز تعرفه‌های جدید خود را عرضه کرده. این تعرفه‌ها نسبته به قبل تغییر چشمگیری داشته است:

از دو ترابایتی که فن آوا در اختیار کاربران قرار می‌دهد، می‌توان یک ترابایت آن را صرف وب‌گردی و دانلود از اینترنت بین‌المللی کرد که مقدار کمی برای مصرف در یک ماه نیست. با روزی سی و سه گیگابایت، می‌توان کلی فیلم و محتوای مختلف دانلود کرد!

البته این همه ماجرا نیست و می‌توانید از خدمات جانبی و تخفیف‌های خرید بلندمدت این شرکت نیز بهره‌مند شوید. 

دانلود شبانه این شرکت به تنهایی می‌تواند باعث کوچ بسیاری از کاربران به سمت استفاده از این اپراتور شود؛ پس به نفع سایر رقبا است که هر چه سریع‌تر این خدمت را برای کاربران فعال کنند.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال