آشنایی با سرویس‌های ساخت برنامه‌ها بدون دانش کدنویسی
چگونه برنامه‌‌های اندرویدی را بدون کدنویسی ایجاد کنیم؟
در این مقاله می‌خواهیم راهکار ساده‌ای به شما معرفی کنیم که از طریق آن قادر خواهید بود بدون نیاز به کدنویسی برنامه‌های اندرویدی بسازید.

اندروید یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های همراه حال حاضر جهان است. یک سیستم‌عامل متن‌باز رایگان که می‌تواند به سادگی سفارشی شده و متناسب با سلایق مختلف مورد استفاده قرار گیرد. اگر تجربه زیادی در کار کردن با اندروید دارید و مشتاق هستید برنامه‌های اندرویدی بسازید، اما هیچ‌گونه سابقه برنامه‌نویسی در این زمینه ندارید مقاله فوق برای شما مفید خواهد بود.

چگونه می‌توانید بدون کدنویسی برنامه‌های اندرویدی بسازید؟

سایت‌های متعددی برای ساخت برنامه‌های اندرویدی بدون نیاز به دانش کدنویسی وجود دارند، اما تعداد محدودی از آن‌ها به شما اجازه می‌دهند به شکل رایگان برنامه‌های خود را بدون نیاز به کدنویسی ایجاد کنید. ما در این مقاله سایت‌هایی را انتخاب کرده‌ایم که نه تنها از شما در قبال ساخت برنامه‌ها پولی دریافت نمی‌کنند، بلکه اجازه می‌دهند از برنامه‌های خود کسب در آمده کرده، از HTML5 و ویژگی‌های جدید آن استفاده کرده و هر زمان نیاز داشتید برنامه‌های خود را ویرایش کنید.


خواننده گرامی: برای ادامه مطالعه این مقاله نیاز به عضویت در سایت دارید. اگر عضو سایت هستید اطلاعات کاربری خود را وارد کنید؛ در غیر این‌صورت ثبت نام نمایید، تا به تمامی مقالات دسترسی داشته باشید.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: