دنیای موبایل شماره 189
دردسرهای یک رییس‌جمهور
دونالد ترامپ رییس‌جمهور امریکا یکی از کاربران فعال فضای مجازی و به طور خاص توییتر بوده است.

او که تا پیش از ریاست جمهوری از یک گوشی اندرویدی استفاده می‌کرده است، اکنون مجبور به تعویض گوشی با یک نمونه ایمن‌تر شده و حتی نیویورک‌تایمز به نقل از منابع نزدیک به ترامپ، از تغییر شماره تلفن وی خبر داده است.
بنا به گزارش آسوشیتدپرس، ترامپ در طول رقابت‌های انتخاباتی و معرفی شدن به عنوان رییس‌جمهور، به تماس‌های افراد مختلف از سیاست‌مداران و روزنامه‌نگاران گرفته تا رهبران کشورهای مختلف از طریق گوشی اندرویدی خود پاسخ می‌داده است. استفاده زیاد ترامپ از گوشی اندرویدی‌ خود، نگرانی گروه‌های امنیتی را در پی داشته است. نگرانی که در سال 2008 درباره اوباما هم مطرح بود. گوشی او فاقد ویژگی‌های معمول یک اسمارت‌فون بود، به حدی که او در اظهار نظری این طور گفت: «آیا کودک سه ساله شما هم از این تلفن‌های اسباب‌بازی دارد؟» ترامپ پیش از این، اظهار نگرانی کرده بود که بدون گوشی خود حس منزوی شدن خواهد داشت. 

مطلب پیشنهادی

۳ روش ساخت اپلیکیشن موبایل بدون نیاز به مهارت‎های فنی
با معرفی یک اپلیکیشن اختصاصی کسب و کار خود را توسعه دهید

با توجه به درجه امنیتی گوشی جدید ترامپ، هنوز مشخص نیست فعالیت او در توییتر دچار چه تغییراتی خواهد شد. ترامپ به دلیل استفاده زیاد از توییتر همواره مورد انتقاد بوده است، اما او از فعالیت در توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی دفاع می‌کند و آن را راهی برای ارتباط مستقیم با میلیون‌ها دنبال‌کننده‌اش می‌داند. او یک بار در مقابل انتقاداتی که از او شده بود چنین گفت: «چرا نباید از توییتر استفاده کنم؟ 22 میلیون نفر مرا در توییتر، فیس‌بوک و اینستاگرام دنبال می‌کنند.»

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟