کنترل سلامتی بدن با ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ
با این ساعت هوشمند میزان آب و کافئین بدن‌ات را اندازه بگیر!
در ایام ماه مبارک رمضان ممکن است که بدن روزه‌داران با کمبودهایی مواجه شود که با کمی توجه به شرایط جسمانی و تحت‌نظر گرفتن وضعیت خوراک و کالری مصرفی در وعده‌های سحر و افطار، به سادگی رفع می‌شود. یکی از راه‌های ساده، این است که وضعیت جسمانی‌مان را به تکنولوژی بسپاریم. ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ، راه‌کاری است که علاوه بر بررس وضعیت سلامتی، گستره‌ای از امکانات متنوع دیگر را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

لیوان‌های آب را بشمار 

مهم‌ترین عاملی که باید در ماه مبارک رمضان، خصوصاً در فصل تابستان و گرمای هوا مدنظر داشت،‌ رسیدن آب کافی به بدن است. موردی که عموماً بعد از افطار و رفع گرسنگی و تشنگی اولیه، به فراموشی سپرده می‌شود و افراد به میزان کمتری آب می‌نوشند. ساعت هوشمند Gear S2 اما با برنامه S Health به کاربران کمک می‌کند تا هر مقدار آبی که می‌نوشند، ثبت کنند و باقی کار را به سامسونگ بسپارند تا به آن‌ها بگوید مجموعاً در طول شبانه‌روز چه مقدار آب نوشیده‌اند، چه مقدار دیگر باید بنوشند و همچنین آنان را در بازه‌های زمانی معین، برای نوشیدن آب، خبر کند. ساعت Gear S2 این کار را در کنار کنترل فعالیت‌های بدنی کاربر انجام می‌دهد و میزان آب موردنیاز بدن را بر اساس آن محاسبه می‌کند.

مطلب پیشنهادی

بررسی کامل و تصویری لوکس‌ترین ساعت هوشمند اندرویدی دنیا
از امروز می‌توانید برای خریدش اقدام کنید

میزان کافئین بدن را اندازه بگیر

میزان کافئین موجود در بدن، حد استانداردی دارد که باید مرتباً کنترل شود. کافئین زیاد در بدن موجب اضطراب و نگرانی در فرد می‌شود و خطراتی برای سلامت افراد ایجاد می‌کند. ساعت هوشمند سامسونگ، کافئین موجود در بدن را نیز از طریق شمارش تعداد فنجان‌های قهوه‌ نوشیده شده توسط کاربر می‌سنجد و با قیاس آن با میزان فعالیت‌های بدنی روزانه، وضعیت را اعلام می‌کند.

کنترل سلامتی بدن با ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ

فعالیت‌های بدنی را تحت‌نظر بگیر

بسیاری از افراد در ماه مبارک رمضان،‌ برای حفظ آمادگی جسمانی خود، بین ساعات افطار تا سحر را به ورزش و فعالیت بدنی اختصاص می‌دهند. ساعت Gear S2 با شناسایی نوع فعالیت کاربر ازجمله پیاده‌روی، دویدن، دوچرخه‌سواری و‌ دویدن روی تردمیل، موارد مهم را در رابطه با سلامتی شخص، نمایش می‌دهد. این ساعت با استفاده از ویژگی‌های فناورانه و همچنین GPS، مسافت طی شده، میزان کالری مصرفی و ضربان قلب را اندازه می‌گیرد تا کاربران در هرلحظه از وضعیت جسمانی خود و مقدار انرژی که مصرف کرده‌اند، آگاهی یابند. به این ترتیب، افراد می‌توانند برنامه غذایی مناسب خود را تنظیم کنند. همچنین این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا با تعیین کردن سقف هدف برای خود و مقایسه عملکرد خود با هدف،‌ وضعیت‌شان را در انجام فعالیت‌های بدنی بررسی کنند.

ضربان قلب را اندازه بگیر

ضربان قلب هر فرد، یکی از مهم‌ترین نشانه‌هایی است که در تعیین وضعیت سلامتی افراد نقش دارد. این مسئله خصوصاً در ماه رمضان که روزه گرفتن باعث افت فشار در برخی افراد می‌شود، اهمیت پیدا می‌کند. ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ در هرلحظه می‌تواند به سادگی ضربان قلب افراد را اندازه بگیرد و میزان مناسب آن را بر اساس جنسیت،‌ سن و وزن کاربر اعلام کند. به این ترتیب، کاربران در هرلحظه در جریان وضعیت سلامتی خود قرار می‌‌گیرند تا ماه میهمانی خدا را با سلامت کامل و خیال آسوده به پایان برسانند.

==============================

شاید به این مقالات هم علاقمند باشید:

پرچم‎دار بعدی ساعت‎های هوشمند سامسونگ لو رفت!

watchOS 3 اپل معرفی شد: به‌روزرسانی رابط کاربری در کنار سرعت بیشتر و تشخیص دست‌خط

شاید ساعت هوشمند بعدی شما با چشمانتان کنترل شود

ژاکتی که تماس می‌گیرد، آهنگ پخش می‌کند و شما را به خانه می‌رساند

گالری عکس: نگاهی به ویژگی‌های Android Wear 2.0

آیا این پوشیدنی آینده ساعت‌های هوشمند است؟

شیائومی ساعت هوشمند ویژه کودکان تولید کرد

شاید ساعت‌های هوشمند آینده به شکل برچسب‌های الکترونیکی باشند

برچسب: 

مطالب پربازدید روز