آیا ما به زودی شاهد عرضه Gear S3 سامسونگ خواهیم بود؟
پرچم‎دار بعدی ساعت‎های هوشمند سامسونگ لو رفت!
طبق گفته یک منبع خبری که با Sam Mobile گفتگو کرده است، سامسونگ قصد دارد به زودی پرچم‎دار بعدی ساعت‎های هوشمند خود را معرفی کند. این گزارش می‎گوید این ساعت با نام کد Solis در حال طراحی و توسعه است، اما در زمان عرضه نام آن Samsung Gear S3 خواهد بود.

این گزارش همچنین مدعی است که این ساعت هوشمند هم مثل سایر ساعت‎های هوشمند موجود در بازار به جای آندرويد از سیستم‌عامل تایزن استفاده خواهد کرد، با این تفاوت که رابط کاربری به‎روزرسانی شده آن احتمالا از مزایای سیستم کنترلی قاب اطراف ساعت که انتظار مي‎رود همانند Gear S2 در Gear S3 هم کار گذاشته شده باشد نیز بهره خواهد برد.

این طور که پیدا است خبر ساخت و عرضه Samsung Gear S3 در زمان مشخص شدن نام کد آن Solis همراه با شماره مدل و جزئیات سیستم‌عامل آن لو رفته است. این منابع شماره مدل‎ها را نیز فاش کرده‎اند که قرار است SM-R760, SM-R765, SM-R770, SM-R765V و SM-R765S باشد. آنها همچنین می‎گویند صفحه نمایش این ساعت کمی‎ از اندازه 1.2 اینچ بزرگ‎تر خواهد بود و طول عمر باتری آن نیز بهبود پیدا کرده است.

اما هنوز هیچ خبر رسمی‎ در مورد این ساعت هوشمند منتشر نشده است. احتمالا خبرهایی از آن در رویداد Unpacked  سامسونگ که در دوم اوت برگذار خواهد شد و یا در نمايشگاه IFA که در ماه سپتامبر برگذار می‎شود منتشر خواهد شد.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال