دو کارت گرافیک از خانواده GTX 105X
ایسوس دو کارت گرافیک ارزان‌قیمت مخصوص بازی معرفی کرد
در روزهای گذشته، اتحادیه گیمرهای ایسوس آخرین سری از کارت گرافیک‌های تراشه پاسکال را رونمایی کرد. مخاطبان این دو مدل، بازی‌کنان رایانه‌ای هستندکه قصد خرید کارت گرافیک با بودجه کم را دارند.

مدل‌های GTX 1050 Ti و GTX 1050 با بهره‌مندی از تراشه‌های پاسکال و ویژگی های خاص کارت‌های گرافیک ایسوس برای بهبود پایداری و خنک‌کنندگی به همراه فناوری Aura ایسوس، لذت بازی را برای همه میسر کرده است.

مطلب پیشنهادی

امکاناتی منحصربه‌فرد و متنوع در محصولات شبکه ایسوس
راه‌کارها و فناوری‌های شبکه‌ای ایسوس

همچنین مدل‌های Expedition, Dual و Phoenix نیز با ویژگی‌های خاص خود از تراشه‌های جدید NVIDIA بهره می‌برند که هر سری از آنها کارایی خاص خود را دارند؛ به طور مثال سری Expedition به منظور بازی بی وقفه و طراحی پایدار تولید شده است. سری Dual نیز با ظاهر مادربوردهای جدید ایسوس به لحاظ رنگ‌بندی و طراحی همخوانی دارد. هر سه سری به منظور کاهش مصرف با فرکانس مرجع عرضه می‌شوند و در مجموع 75 وات توان مصرفی خود را از رابط PCI Express مادربورد به دست آورده و نیازی به برق اضافه برای روشن ماندن کارت ندارند.

ماهنامه شبکه: ایسوس دو کارت گرافیک جدید گیمینگ معرفی کرد

سری Expedition، بازی بدون وقفه

دو کارت گرافیک GTX 1050 Ti و GTX 1050 سری Expedition بر پایه دوام و پایداری تولید شده‌اند و برای بازی بی‌وقفه بسیار مناسب هستند. هر دو کارت گرافیک با فن‌های بلبرینگی دوگانه عرضه می‌شوند تا مشکلاتی چون خشک شدن روغن بلبرینگ را نداشته باشند و علاوه بر آن، نسبت به مدل‌های معمولی طول عمر دو برابری داشته باشند. این فن‌ها اصطکاک کمتری ایجاد می‌کنند در نتیجه آسان‌تر چرخیده و خنک‌کنندگی و عمر کارت گرافیک را افزایش می‌دهند. اما ایسوس مدتی است که آزمون‌هایی خاص را از قطعات مخصوص بازی خود در لابراتوار بازی ایسوس (iCafé Lab) انجام می‌دهد. هر دو کارت گرافیکی سری اکسپدیشن با توجه به شرایط بازی در گیم نت‌ها بهینه شده و به منظور اطمینان از پایداری، هر قطعه به مدت 144 ساعت با بار گرافیکی کامل مورد سنجش قرار گرفته است.

ماهنامه شبکه: ایسوس دو کارت گرافیک جدید گیمینگ معرفی کرد

سری Dual، همسانی کامل با دیگر قطعات

دو کارت گرافیک GTX 1050 Ti و GTX 1050 دوال ایسوس ظاهری هماهنگ با دیگر قطعات ایسوس دارد تا کاربرانی که به دنبال استفاده از مادربوردهای سری Signature ایسوس (مانند Z170-A) هستند دیگر نگران عدم تطابق رنگ کارت گرافیک با مادربورد نباشند. همچنین این مدل‌ها از خنک کننده‌های اختصاصی ایسوس بهره می‌برند و نسبت به مدل مرجع، دو برابر خنکتر عمل می‌کنند.

 

ماهنامه شبکه: ایسوس دو کارت گرافیک جدید گیمینگ معرفی کرد

سری Phoenix، اندازه کوچکتر و طول عمر دوبرابری

هر دو کارت گرافیک GTX 1050 Ti و GTX 1050 سری فونیکس ایسوس برای استفاده در کیس‌های خیلی کوچک طراحی شده و با فن بلبرینگ دوگانه تجهیز شده‌اند. قطعات به کار گرفته و خط تولید آن نیز دقیقاً مشابه دیگر سری‌های GeForce GTX 1050 Ti و GeForce GTX 1050 است و فقط از لحاظ ابعاد و ظاهر خنک‌کننده متفاوت‌اند.

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه         ثبت اشتراک نسخه  آنلاین 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network اینجا کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال