راه‌کارها و فناوری‌های شبکه‌ای ایسوس
امکاناتی منحصربه‌فرد و متنوع در محصولات شبکه ایسوس
در دنیای شبکه و ارتباطات برای تعیین قیمت کالاها، کیفیت، قدرت، سازگاری و لوازم جانبی را می‌توان مدنظر قرار داد. ایسوس به عنوان یکی از تولید‌کنندگان سخت‌افزار تحت شبکه در کلاس خانگی و تجاری، برای رضایت بیشتر مشتریان و کاربران خود، این مؤلفه‌ها را در بیشتر محصولاتش در نظر گرفته است. کاربر در هنگام خرید محصولات این شرکت، با پرداخت اصل هزینه سخت‌افزار، راهکارهای کمکی اختصاصی ایسوس را به‌صورت ارزش افزوده به رایگان در اختیار خواهد داشت.

در اکثر مدل‌های روتر و مودم ایسوس، راهکار Download Master درون‌سازی شده است تا کاربر بدون نیاز به سیستم، با ارسال لینک دانلود محتوا به مودم/روتر، به‌طور خودکار فایل را دانلود کرده و در یک ذخیره‌ساز جانبی نگهداری کند. در مودم/روترهای ایسوس امکان ورود به حساب کاربری در سایت‌های دانلود و در نسخه‌های جدیدتر آن، امکان دانلود از تورنت نیز وجود دارد.

AiProtection
راهکارهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ایسوس در لایه‌های مختلف شبکه باعث می‌شود ویروس‌های سطح سخت‌افزاری و به‌روزرسانی به طور خودکار مدیریت شده و نفوذ ناخواسته به دستگاه‌های تحت شبکه ایسوس سخت‌تر شود. همچنین در بعضی از مدل‌های میان‌رده و رده بالای ایسوس، ویژگی VPN Server وجود دارد تا خودبه‌خود به سرور دلخواه متصل شود و دستگاه‌های موجود در شبکه را از آن تغذیه دهد.

AiRadar
فناوری BeamForming که در دستگاه‌های با استاندارد AC استفاده می‌شود سیگنال‌ها را به‌صورت جهت‌دار ارسال می‌کند. ایسوس این فناوری را بهینه کرده و دستگاه‌های موجود در شبکه AC شناسایی شده است و سیگنال‌ها به‌صورت جهت‌دار دریافت و ارسال می‌شوند.

شبکه مخصوص بازی WTFast
ایسوس با همکاری WTFast در روترهای مخصوص بازی خود یک حساب پریمیوم از شبکه جهانی مخصوص بازی را در بستر میان‌افزار این روترها نهادینه کرده است. WTFast یک راهکار مسیریابی و اتصال مستقیم به سرورهای معتبر بازی در اینترنت است که کاربران باید در ماه هزینه شارژ و استفاده از آن را بپردازند؛ اما این حساب کاربری به صورت نامحدود در مدل‌های مخصوص بازی ایسوس قرار دارد و تمام دستگاه‌های متصل‌شده به شبکه این روتر‌ها مانند پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و کامپیوتر نیز با اتصال به این شبکه از پینگ بهتر و کمترین میزان تأخیر برخوردار خواهند بود.

ایسوس

نظر شما چیست؟