سازمان نظام صنفی اعلام کرد
اسامی قبول‌شدگان هشتمین دوره آزمون احراز صلاحیت مشاوران پایه 3
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به‌صورت دو‌ره‌ای، آزمون‌هایی را تحت عنوان آزمون مشاوران برگزار می‌کند و به پذیرفته‌شدگان این آزمون، مدرک مشاوره پایه 3 اعطا می‌کند. اما هشتمین دوره آزمون احراز صلاحیت مشاوران فناوری اطلاعات سازمان نصر روز جمعه 25 تیرماه در سراسر کشور و به‌صورت هم‌زمان در چهار رشته برگزار شد. در ادامه با برنده‌شدگان استان تهران آشنا می‌شوید.

مدرک پایه 3 به مشاوران دارای این مدرک این امکان را می‌دهد تا به‌صورت رسمی فعالیت مشاوره‌ای را برای شرکت‌های حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات انجام داده و به‌عنوان ناظر و مشاور در پروژه‌های فناوری اطلاعات شرکت کنند. در هشتمین دوره این آزمون، در مجموع 519 نفر شرکت‌ کردند. از این تعداد، 283 نفر در آزمون قبول شدند که 173 نفر در رشته شبکه و اینترنت، 84 نفر در رشته سخت‌افزار، 119 نفر در رشته نرم‌افزار، 115 نفر در رشته مشاوره و مدیریت شرکت کردند.

اگر تمایل دارید درخصوص چگونگی برگزاری و مفاد این آزمون اطلاعات بیشتری کسب کنید، می‌توانید مطلب «شرکت در آزمون مشاوران پایه 3 نظام صنفی رایانه‌ای چه مزایایی دارد؟» را در سایت شبکه مطالعه کنید.

همچنین در ادامه می‌توانید اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون مشاوران پایه 3 سال 95 را به‌صورت تفکیک‌شده در 24 استان کشور ببینید.

برای دانلود و مشاهده اسامی پذیرفته‌شدگان هشتمین آزمون مشاوران پایه 3 نظام صنفی سال 95 بر روی نام استان‌ها کلیک کنید.

ردیف

نام استان

1البرز
2اردبیل
3آذربایجان غربی
4آذربایجان شرقی
5بوشهر
6فارس
7گیلان
8همدان
9ایلام
10اصفهان
11کرمانشاه
12خراسان جنوبی
13خراسان رضوی
14خراسان شمالی
15خوزستان
16کهگیلویه و بویراحمد
17کردستان
18مازندران
19قزوین
20قم
21سیستان و بلوچستان
22تهران
23یزد
24زنجان

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: